Ультразвукова чистка Львів

Ультразвукова чистка    Ультразвуковий скрабер – видалення поверхневого шару ороговілого епітелію і вмісту вивідних проток сальних і потових залоз за допомогою ультразвуку згідно до спеціально обраних параметрів. Крім очищуючого ефекту, поліпшується кровообіг, колір і структура шкіри. При курсовому застосуванні зменшується кількість дрібних і середніх зморшок.

Чистка обличчя – в чому її суть?
Ще пів століття тому, люди особливо не замислювалися  як очищати обличчя. Вмивалися  ввечері і вранці прохолодною водою, добре якщо було мило. Але часи змінюються – екологія вже зовсім не так, крім того їмо не зовсім здорову, повністю натуральну їжу і вода з під крана не та, що була раніше (без фільтрів пити її неможна), а повітря насичене домішками які викидують підприємства і автомобілі.

Всі хочуть виглядати якомога краще, і тому, дівчата стали застосовувати косметику, яку навіть  звичайним милом змити не так просто. Скраби не дають належного ефекту і можуть викликати подразнення через механічний вплив скрабингових часточок. Вчені роблять винаходи різних методів очищення обличчя. Один із самих нових методів, є чистка шкіри ультразвуком.

Чистка обличчя ультразвуком – дуже дієва процедура, варто  проводити її тільки на сертифікованому обладнанні

У чому відмінність ультразвуку від інших видів очищення шкіри?
Щоб повернути шкірі здоровий вигляд, з її поверхні потрібно видалити омертвілі клітини, а також всі можливі забруднення.

Для чищення шкіри існують безліч засобів і апаратів:

– різні скраби;
– механічна чистка шкіри;
– вакуумна чистка обличчя;
– хімічний пілінг;
– ультразвуковий пілінг.

Всі ці методи переслідують одну мету – омолодження шкіри, видалення забруднень з неї, надаючи шкірі блиск, гладкість і бархатистість, але при цьому всі ці методи по-різному впливають на шкіру. Більшість методів очищення шкіри має ряд побічних ефектів, а також дуже сильні больові відчуття.  Метод ультразвукового чищення  обличчя у Лазердей у Львові таких побічних ефектів не має.
Ультразвуковий скрабер являє собою пристрій який генерує звукові хвилі високої частоти. На наш слух ультразвук не впливає, а  шкіра сприятливо сприймає дію цих високочастотних хвиль.Процедура ультразвукової чистки шкіри не викликає ніякого дискомфорту і больових відчуттів.

Проведення процедури

Ультразвук – це найсучасніший спосіб очищення шкіри обличчя. Ультразвук впливає хвилями високої частоти, проникаючи в її глибокі шари, тим самим ніби вибиваючи з її пор залишки косметики, сальні пробки, пил і відмерлі клітини, в результаті цього пори на шкірі очищуються, дихання шкіри поліпшується і вона стає молодшою.

Однак, ультразвук не тільки очищує шкіру від всіляких забруднень, він так діє, як мікромасаж на середніх і глибоких шарах шкіри, м’яко розігріває їх, що сприяє поліпшенню кровообігу  і лимфодренажу. Під час процедури ультразвукового пілінгу у салоні Lazerday у Львові косметолог наносить на обличчя свіжий гель алоє вера, а ультразвук доставляє лікувальні властивості гелю в глиб шкіри.

Під час процедури, в залежності від стану і типу шкіри, віку клієнта, застосовуються різні режими роботи ультразвукового апарату, а також різна косметика.

У середньому процедура ультразвукової чистки займає приблизно 15-20 хвилин. В результаті процедури зникає тьмяний вигляд шкіри, вона стає сяючою, гладенькою, м’якою, добре зволоженою. На обличчі зникають дрібні поверхневі зморшки, розширені забиті пори очищаються і звужуються.
Так як ультразвук сприятливо впливає як на зрілу шкіру так і на молоду, то обмежень до ультразвукової чищення за віком немає. В молодому віці, ультразвук допомагає боротися в першу чергу з сальною закупоркою  пор (комедонами).

У зрілому ж віці, ультразвукова чистка сприяє видаленню відмерлих клітин шкіри, стимулює вироблення еластину і колагену в середніх шарах дерми, що дозволяє відстрочити поява вікових зморшок.

Ультразвукову чистки варто проводити при таких проблемах шкіри:

– тьмяна, в’яла  шкіра;
– розширені пори;
– глибокі сальні пробки;
– чорні точки (поверхневі комедони).

Ціни на апаратну косметологію, лазерне омолодження

при проведенні процедури використовується косметика Gigi і Janssen
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
40 хвМікродермабразія350 грн.
30 хвУльтразвукова чистка обличчя350 грн.
40 хвЛіфтинг (в т.ч. фонофорез)450 грн.
40 хвНеагресивна чистка400 грн.
60 хвКомбінована чистка (в т.ч. ультразвукова або механічна)450 грн.
40 хвКомплекс глибоке зволоження400 грн.
40 хвКомплекс антикупероз380 грн.
60 хвКомплес “догляд за жирною шкірою”380 грн.
20 хвАльгінатна маска170 грн.