Ультразвукова чистка Львів

Ультразвукова чистка    Ультразвуковий скрабер – видалення поверхневого шару ороговілого епітелію і вмісту вивідних проток сальних і потових залоз за допомогою ультразвуку згідно до спеціально обраних параметрів. Крім очищуючого ефекту, поліпшується кровообіг, колір і структура шкіри. При курсовому застосуванні зменшується кількість дрібних і середніх зморшок.

Чистка обличчя – в чому її суть?
Ще пів століття тому, люди особливо не замислювалися  як очищати обличчя. Вмивалися  ввечері і вранці прохолодною водою, добре якщо було мило. Але часи змінюються – екологія вже зовсім не так, крім того їмо не зовсім здорову, повністю натуральну їжу і вода з під крана не та, що була раніше (без фільтрів пити її неможна), а повітря насичене домішками які викидують підприємства і автомобілі.

Всі хочуть виглядати якомога краще, і тому, дівчата стали застосовувати косметику, яку навіть  звичайним милом змити не так просто. Скраби не дають належного ефекту і можуть викликати подразнення через механічний вплив скрабингових часточок. Вчені роблять винаходи різних методів очищення обличчя. Один із самих нових методів, є чистка шкіри ультразвуком.

Чистка обличчя ультразвуком – дуже дієва процедура, варто  проводити її тільки на сертифікованому обладнанні

У чому відмінність ультразвуку від інших видів очищення шкіри?
Щоб повернути шкірі здоровий вигляд, з її поверхні потрібно видалити омертвілі клітини, а також всі можливі забруднення.

Для чищення шкіри існують безліч засобів і апаратів:

– різні скраби;
– механічна чистка шкіри;
– вакуумна чистка обличчя;
– хімічний пілінг;
– ультразвуковий пілінг.

Всі ці методи переслідують одну мету – омолодження шкіри, видалення забруднень з неї, надаючи шкірі блиск, гладкість і бархатистість, але при цьому всі ці методи по-різному впливають на шкіру. Більшість методів очищення шкіри має ряд побічних ефектів, а також дуже сильні больові відчуття.  Метод ультразвукового чищення  обличчя у Лазердей у Львові таких побічних ефектів не має.
Ультразвуковий скрабер являє собою пристрій який генерує звукові хвилі високої частоти. На наш слух ультразвук не впливає, а  шкіра сприятливо сприймає дію цих високочастотних хвиль.Процедура ультразвукової чистки шкіри не викликає ніякого дискомфорту і больових відчуттів.

Проведення процедури

Ультразвук – це найсучасніший спосіб очищення шкіри обличчя. Ультразвук впливає хвилями високої частоти, проникаючи в її глибокі шари, тим самим ніби вибиваючи з її пор залишки косметики, сальні пробки, пил і відмерлі клітини, в результаті цього пори на шкірі очищуються, дихання шкіри поліпшується і вона стає молодшою.

Однак, ультразвук не тільки очищує шкіру від всіляких забруднень, він так діє, як мікромасаж на середніх і глибоких шарах шкіри, м’яко розігріває їх, що сприяє поліпшенню кровообігу  і лимфодренажу. Під час процедури ультразвукового пілінгу у салоні Lazerday у Львові косметолог наносить на обличчя свіжий гель алоє вера, а ультразвук доставляє лікувальні властивості гелю в глиб шкіри.

Під час процедури, в залежності від стану і типу шкіри, віку клієнта, застосовуються різні режими роботи ультразвукового апарату, а також різна косметика.

У середньому процедура ультразвукової чистки займає приблизно 15-20 хвилин. В результаті процедури зникає тьмяний вигляд шкіри, вона стає сяючою, гладенькою, м’якою, добре зволоженою. На обличчі зникають дрібні поверхневі зморшки, розширені забиті пори очищаються і звужуються.
Так як ультразвук сприятливо впливає як на зрілу шкіру так і на молоду, то обмежень до ультразвукової чищення за віком немає. В молодому віці, ультразвук допомагає боротися в першу чергу з сальною закупоркою  пор (комедонами).

У зрілому ж віці, ультразвукова чистка сприяє видаленню відмерлих клітин шкіри, стимулює вироблення еластину і колагену в середніх шарах дерми, що дозволяє відстрочити поява вікових зморшок.

Ультразвукову чистки варто проводити при таких проблемах шкіри:

– тьмяна, в’яла  шкіра;
– розширені пори;
– глибокі сальні пробки;
– чорні точки (поверхневі комедони).

Ціни на апаратну косметологію, лазерне омолодження    при проведенні процедури використовується косметика Gigi і Janssen
ТривалістьПроцедура Вартість (без знижки)
40 хвМікродермабразія500 грн.
30 хвУльтразвукова чистка обличчя500 грн.
60 хвКомбінована чистка (в т.ч. ультразвукова або механічна)600 грн.