Ультразвукова кавітація

Ультразвукова кавітація – це метод безопераційної ліпосакції

ультразвукова кавітація

Ультразвукова кавітація –  це ультразвукова хвиля довжиною 40 кГц яка впливає тільки на жирову клітину, не ушкоджуючи клітин оточуючих тканин. Під час впливу ультразвуком (у жирових клітинах утворюється велика кількість кавітаційних бульбашок, які витісняють жир (тригліцериди) з клітин)  відбувається розрив мембрани жирової клітини, після якого дана жирова клітина вже ніколи не відновлюється. Продукти розпаду виводяться з організму  через кровоносну та лімфатичну системи. Щоб виведення продуктів розпаду і зменшення жирових відкладень проходило швидше рекомендовано провести процедуру вакуумного масажу.

У салоні Lazerday  у Львові вакуумний масаж після ультразвукової кавітації  проводиться спеціальною насадкою з додатковим RF біполярним випромінюванням, це електромагнітна хвиля, яка здійснює локальний прогрів тканин. Ультразвукова кавітація плюс вакуумний масаж з RF забезпечить максимальне зменшення жирових відкладень за 3-5 процедур. RF (електромагнітні) хвилі прогрівають тканини і тим самим стимулюють активність фібробластів, від яких залежить краса і молодість нашої шкіри. У фібробластах синтезується колаген та еластин, які відповідають за пружність і еластичність шкіри. Радіоліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри) запускає механізм омолодження завдяки стимуляції власних ресурсів шкіри. Отже після процедури шкіра матиме підтягнутий вигляд, зникне або значно зменшиться целюліт.

Проникаючи в тканини, низькочастотний ультразвук забезпечує молекулярний і клітинний масаж, підвищує епітеліальну і судинну проникність, чинить протинабрякову дію. Після процедури ультразвукової кавітації тканини насичуються киснем, активізується обмін речовин і тим самим поліпшується структура шкіри, тому ультразвукова кавітація і дозволяє позбутися целюліту, зайвих жирових відкладень, повернути шкірі пружність і гарний вигляд.

Підготовка до процедури ультразвукової кавітації :

  1. необхідно випити 1 літр води за 1 годину до процедури;
  2. за 3 дні до і 3 дні після процедури не слід вживати жирну, смажену, гостру їжу;
  3. за 3 дні до і 3 дні після не можна приймати алкоголь;
  4. за 3 дні до і 3 дні після процедури слід вживати велику кількість води;

Важливо розуміти, що ультразвукова кавітація буде максимально ефективна при  поєднанні з дієтою. Також необхідно випивати мінімум 1,5 літра чистої води в день. Для покращення результату рекомендується провести лімфодренажний масаж, оскільки руйнування жирової тканини вимагає виведення вмісту розбитих жирових клітин з організму. Найкраще з цим справиться вакуумно-роликовий масаж.

При виведенні жирових клітин з організму посилюється навантаження на печінку, жовчний міхур і шлунково-кишковий тракт.  Для того щоб зменшити це навантаження, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій фахівця.

Процедура кавітації виконується по гелю, в місцях жирових відкладень. В маніпулі подається ультразвукова хвиля. Процедура триває 10-30 хвилин, в залежності від площі оброблюваної зони. Пацієнт не відчуває болю тільки свист в вухах.

Ультразвукова кавітація (безопераційна ліпосакція), ціни

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
20 хвУльтразвукова кавітація 1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)200 грн
30 хвУльтразвукова кавітація 2 ділянки300 грн
40 хвУльтразвукова кавітація 3 ділянки400 грн
60 хвУльтразвукова кавітація все тіло800 грн

    Кавітація + вакуумно-роликовий лімфодренажний масаж

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
35 хв1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)300 грн
50 хв2 ділянки500 грн
60 хв3 ділянки600 грн
Кавітація +лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум)
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
35 хвУльтразвукова кавітація+ лімфодренажний масаж(RF+світло+вакуум) 1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)400 грн
50 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 2 ділянки600 грн
60 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 3 ділянки700 грн
70 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 4 ділянки800 грн