Ультразвукова кавітація

Ультразвукова кавітація – це метод безопераційної ліпосакції

ультразвукова кавітація

Ультразвукова кавітація – це ультразвукова хвиля з частотою 40 кГц, яка впливає тільки на жирову клітину.

Під час впливу ультразвуком у жирових клітинах утворюється велика кількість кавітаційних бульбашок, які витісняють жир (тригліцериди) з клітин – відбувається розрив мембрани жирової клітини, після якого дана жирова клітина вже ніколи не відновлюється.

Продукти розпаду виводяться з організму  через кровоносну та лімфатичну системи. Щоб виведення продуктів розпаду і зменшення жирових відкладень проходило швидше рекомендовано провести процедуру вакуумного масажу.

У салоні Lazerday  у Львові вакуумний масаж після ультразвукової кавітації  проводиться спеціальною насадкою з додатковим RF-біполярним випромінюванням – це електромагнітна хвиля, яка здійснює локальний прогрів тканин.  Ультразвукова кавітація плюс вакуумний масаж з RF забезпечить максимальне зменшення жирових відкладень за 3-5 процедур. RF (електромагнітні) хвилі прогрівають тканини і тим самим стимулюють активність фібробластів, від яких залежить краса і молодість нашої шкіри. У фібробластах синтезується колаген та еластин, які відповідають за пружність і еластичність шкіри. Радіоліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри) запускає механізм омолодження завдяки стимуляції власних ресурсів шкіри. Отже після процедури шкіра матиме підтягнутий вигляд, зникне або значно зменшиться целюліт.

Проникаючи в тканини, низькочастотний ультразвук забезпечує молекулярний і клітинний масаж, підвищує епітеліальну і судинну проникність, чинить протинабрякову дію. Після процедури ультразвукової кавітації тканини насичуються киснем, активізується обмін речовин і тим самим поліпшується структура шкіри, тому ультразвукова кавітація і дозволяє позбутися целюліту, зайвих жирових відкладень, повернути шкірі пружність і гарний вигляд.

Підготовка до процедури ультразвукової кавітації :

  1. необхідно випити 1 літр води за 1 годину до процедури;
  2. за 3 дні до і 3 дні після процедури не слід вживати жирну, смажену, гостру їжу;
  3. за 3 дні до і 3 дні після не можна приймати алкоголь;
  4. за 3 дні до і 3 дні після процедури слід вживати велику кількість води;

Важливо розуміти, що ультразвукова кавітація буде максимально ефективна при  поєднанні з дієтою. Також необхідно випивати мінімум 1,5 літра чистої води в день. Для покращення результату рекомендується провести лімфодренажний масаж, оскільки руйнування жирової тканини вимагає виведення вмісту розбитих жирових клітин з організму. Найкраще з цим справиться вакуумно-роликовий масаж.

При виведенні жирових клітин з організму посилюється навантаження на печінку, жовчний міхур і шлунково-кишковий тракт.  Для того, щоб зменшити це навантаження необхідно дотримуватися всіх рекомендацій фахівця.

Процедура кавітації виконується по гелю, в місцях жирових відкладень. В маніпулі подається ультразвукова хвиля. Процедура триває 10-30 хвилин, в залежності від площі оброблюваної зони. Процедура безболісна, пацієнт відчуває лише свист у вухах.

Ультразвукова кавітація  ціни

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
20 хвУльтразвукова кавітація 1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)200 грн
30 хвУльтразвукова кавітація 2 ділянки300 грн
40 хвУльтразвукова кавітація 3 ділянки400 грн
60 хвУльтразвукова кавітація все тіло800 грн

    Кавітація + вакуумно-роликовий лімфодренажний масаж

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
35 хв1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)300 грн
50 хв2 ділянки500 грн
60 хв3 ділянки600 грн

Кавітація +лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум)

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
35 хвУльтразвукова кавітація+ лімфодренажний масаж(RF+світло+вакуум) 1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)400 грн
50 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 2 ділянки600 грн
60 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 3 ділянки700 грн
70 хвУльтразвукова кавітація + лімфодренажний масаж (RF+світло+вакуум) 4 ділянки800 грн