Елос видалення акне

Home / Елос видалення акне

Елос лікування акне у Львові

При лікуванні акне і пост акне однією з найефективніших технологій є елос технологія. Елос технологія полягає в поєднанні радіочастотної і світлової енергії широкого спектру 480-1200 нм на проблемні ділянки шкіри пацієнта. Дана процедура робить очищуючу, бактерицидну, протизапальну дію. Залежних від типу кожи людини й ее індівідуальніх характеристик, лікарі дерматологічного відділення клініки на безкоштовній консультації підбирають оптимальний курс лікування, що складається з 3-5 процедур, что проводяться з інтервалом в 5-30 днів.

Технологія елос застосовується при лікуванні гострої стадії і хронічної стадії – елос лазер видаляє залишкові плями постакне і постакне рубці

Лікування акне за Елос технологією рекомендовано як при жирній та і при сухій шкірі.

Наші досвідчені лікарі-косметологи безкоштовно проконсультують вас на першому прийомі. При огляді враховується тип шкіри, зони і глибина розповсюдження акне, індивідуальні особливості пацієнта. Ці фактори впливають на необхідну кількість процедур.  Інтервал між процедурами менший при лікуванні постакне і більший при запальному акне.

Процедура починається з демакіяжу та очищення шкіри, потім наноситься гель-провідник, та обробляється шкіра світлом.

Елос світловий  імпульс стимулює шкіру до регенерації, а запущені процеси мають позитивний накопичувальний ефект. Комплексна програма складається з:

  • правильного харчування;
  • правильного щоденного догляду;
  • Косметологічних процедур;
  • Приймання вітамінів чи медикаментів.

Що досягається завдяки процедурі елос лікування акне:

  • Верхні шари епідермісу ефективно очищуються;
  • бактерії, що живуть у сальних залозах гинуть;
  • нормалізується робота сальних залоз.

Поєднання енергії синього світла з радіочастотним впливом знищує бактерії і усуває запалення.

Вплив  світлом Е-лайт на інфіковані залоза знижує надмірне утворення сального секрету. Ефект видно вже після першої процедури. За одну процедуру забирається 30-50% елементів акне.  Технологія елос дає гарантії довгострокового лікувального ефекту

Лікування акне залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і ступенів занедбаності захворювання.  Лікування акне за допомогою технології елос – це безпечна, ефективна і безболісна процедура, результати якої можна видно одразу.

Переваги і ефект від лікування акне у Львові у Лазердей постакне Elos визнаний і незаперечний. Зробити шкіру чистою від акне реально. На даний час у Львові у Лазердей уже існують  методики,  які допоможуть вам раз и назавжди позбутися від акне.