Лікувальний комплекс догляду за проблемною шкірою:

Лікування проблемної шкіри

Позбутися лущення, чорних, забитих пор, вугрів, прищів, почервоніння, запалення можливо пройшовши курс з 3-5 лікувальних процедур апаратної косметології з використанням якісної косметики Gigi i Janssen у Лазердей, апаратного лікування акне елос лазером ( спектр 480 нм-1200 нм ) чи діодним лазером 980 нм за необхідності.

Однією з найефективніших апаратних технологій лікування акне є унікальна сучаса технологія Elos.

Елос лікування акне це вплив на шкіру світлом  широкого спектру 480 нм-1200 нм та радіочастотних хвиль в одному імпульсі. Під час процедури відбувається очищення пор, світло даного спектру чинить бактерицидну, протизапальну дію. Залежно від типу шкіри людини та її індивідуальних характеристик від проблем лікар- дерматолог на безкоштовній консультації підбире оптимальний курс лікування, який складається з 3-10 процедур,  з інтервалом через 5-7 днів.

Якісна косметика для лікування проблемної шкіри нормалізує видалення відмерлих клітин шкіри (це потрібно для того, щоб уникнути закупорювання вивідних проток сальних залоз), розм’якшує сальні пробки, очищує пори, скорочує ріст бактерій, здатних провокувати виникнення вугрів і акне, знижує кількість сальних виділень на шкірі, підвищує імунітет і поліпшує здоров’я шкіри, згладжує і звужує пори.

Дана процедура дозволить вирішити  проблему надмірної секреції сальних залоз завдяки себорегулюючій сироватці, мікродермабразії, очищенню, яке делікатно відлущує ороговілі клітини шкіри та має протизапальний ефект, який сприятиме швидкому оновленню шкіри.

Досвідчені косметологи з вищою медичною освітою підберуть необхідну косметику і апаратну косметологію для кожного окремого випадку.

До і після процедури лікування проблемної шкіри у Lazerday

Елос лікування акне  у ЛьвовіЛазерне (діодний лазер 980 нм) видалення гемангіом, папілом, бородавок і судинної сітки у Львові ціни :

Ціни на апаратну косметологію, лазерне омолодження    при проведенні процедури використовується косметика Gigi і Janssen
ТривалістьПроцедура Вартість (без знижки)
40 хвМікродермабразія400 грн.
30 хвУльтразвукова чистка обличчя400 грн.
60 хвКомбінована чистка (в т.ч. ультразвукова або механічна)500 грн.
20 хв Фонофорез(як додаткова процедура)130 грн.
RF ліфтинг, ціни
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
50хвОбличчя повністю400 грн.
35хвДекольте300 грн.
20хвШия200 грн.
20хвПідборіддя / скули / щоки200 грн.
90хвОбличчя + шия + декольте800 грн.
60хвОбличчя + шия500 грн.
45хвШия + декольте450 грн.
Ультразвукова кавітація (безопераційна ліпосакція)
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
20хвУльтразвукова кавітація 1 ділянка (живіт/стегна/сідниці/руки)200 грн.
30хвУльтразвукова кавітація 2 ділянки300 грн.
40хвУльтразвукова кавітація 3 ділянки400 грн.