Фонофорез Львів

Фонофорез

Фонофорез  – введення активних лікарських і косметичних засобів в поверхневі шари шкіри за допомогою ультразвукової хвилі. Під впливом ультразвуку молекули речовини через пори шкіри проникають в поверхневі шари. При цьому шкірні покриви залишаються неушкодженими, процедура безболісна, приємна, здійснює мягкий вплив на шкіру .Може з успіхом застосовуватися у пацієнтів, які не переносять болісні сеанси мезотерапії, електропорації або мають до неї медичні протипокази.

Рідкісними протипоказаннями до фонофорезу є різні захворювання шкіри, в тому числі онкологічні, невралгія і параліч лицьового нерва, і стан після операцій на обличчі.

У салоні Лазердей у Львові ми пропонуємо  процедулу фонофорезу для лікування:

  • комедонів,
  • гіперактивності сальних залоз,
  • сухої шкіри з віковими змінами
  • зморшок
  • акне
  • себорегуляції

У Lazerday у м. Львові процедура фонофорезу проводиться з використанням гелю для фонофорезу з колагеном і коктелю з :

  • сироватки гіалуронової кислоти – для розграджування зморшок, підтяжки;
  • косметики Gigi i Janssen

Ось такого результату можна досягнути за 10 процедур і при дотримані порад косметолога  щодо способу харчування і правильного щоденного догляду

До і після лікування фонофорезом

Перевагою фонофорезу є вплив введеного косметичного засобу, який триває протягом декількох днів після процедури.  Тривалість процедури фонофорезу від 10 до 30 хвилин. Курс включає 12 – 15 процедур з періодичністю 2 – 3 рази на тиждень. Хороший ефект досягається після 6 процедур, стійкий – після 15. Курс фонофорезу рекомендується повторювати через 6 – 8 місяців.

Перед процедурою фонофорезу на очищену шкіру наноситься спеціальний гель або лікувальний косметичний препарат(коктель). Ультразвуковим електродом косметолог робить легкі руху по шкірі. Змінюючи потужність ультразвукової хвилі, можна отримати вплив різної глибини. Суб’єктивно на шкірі відчувається приємна вібрація, тепло.

Застосування процедури може вирішити проблему жирної шкіри і шкіри, ураженої висипом вугрів завдяки таким ефектам фонофорезу: протизапальному, помякшувальному,   розсмоктування рубців і ущільнень. Це відбувається завдяки тому, що ультразвук стимулює синтез білка усередині клітин і відновлює пошкоджені тканини. Також фонофорез змінює рН тканин, знижує місцеве запалення шкіри. Вже після декількох процедур помітно зменшується жирність шкіри, звужуються пори на обличчі.

Фонофорез є оптимальною процедурою для дуже сухої і чутливої шкіри обличчя, а також при гіперчутливості до хімічного або механічного впливу. Ультразвуковий фонофорез застосовується для шкіри будь-якого типу і для будь-яких вікових категорій, міняються лише режими роботи ультразвукового апарату. Фонофорез може бути окремою процедурою експрес – догляду, якщо терміново потрібно одразу краще виглядати, особливо при поєднанні з мікродермабразією, вакуумним масажем обличчя. Верхній шар епідермісу під час процедури оновлюється, і шкіра стає пружнішою, м’якшою, свіжішою і молодшою.

Ультразвуковий фонофорез в косметології показаний при целюліті, порушеннях жирового обміну, лікуванні рубців і розтяжок з введенням спеціальних препаратів, порушеннях кровообігу і лімфовідтоку. Фонофорез забезпечує прогрівання, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон. Ультразвукові хвилі при фонофорезі руйнують фіброзний каркас, що оточує целюлітні клітини, в результаті чого жирові відкладення зменшуються, а еластичність шкіри підвищується. Для фонофорезу застосовують препарати, які під впливом ультразвуку прискорюють процес руйнування фіброзного каркаса при целюліті, і виведення з клітини продуктів розпаду. Курс фонофорез для лікування целюліту складається, як правило, з 8-12 процедур, які проводяться щодня. Перерва між курсами повинна бути  3 – 5 місяців .

При фонофорезі здійснюється вплив на тканину механічними коливаннями з частотою понад 16 кГц. Вони надають на клітини своєрідний мікромасаж, проникаючи на глибину до 4-6 см. Під впливом фонофорезу відбувається активація клітинного обміну, лімфодренаж і покращення кровообігу. Ультразвук прискорює процеси регенерації, зменшуються набряки, має протизапальну, знеболюючу дію, підвищує адсорбаційні властивості шкіри, тому введення в тканини лікарських речовин – фонофорез – дозволяє їм інтенсивніше впливати на шкіру.

Ціни на апаратну косметологію, лазерне омолодження ,  при проведенні процедури використовується косметика Gigi і Janssen
ТривалістьПроцедура Вартість (без знижки)
40 хвМікродермабразія700 грн.
30 хвУльтразвукова чистка обличчя700 грн.
60 хвКомбінована чистка (в т.ч. ультразвукова або механічна)900 грн.