Мікроголковий РФ ліфтинг

мікроголковий РФ ліфтинг

Мікроголковий РФ ліфтинг фракційний радіоліфтінг – добре вивчена методика. Ефект від застосування фракційного РФ ліфтингу наростає ще протягом 1,5 року. Стан шкіри  з часом покращується, вона стає свіжіша, , підтягується.
Результати з клінічних досліджень показали, що через 4-6 тижнів після застосування фракційного РФ ліфтингу у більшості пацієнтів спостерігалося:
  • поліпшення кольору шкіри,
  • поліпшення тургору шкіри,
  • зменшення кількості зморшок.

Показаннями до процедури мікроголкового РФ ліфтингу є:

– втрата пружності, зморшки, обвисання шкіри

– Розтяжки,рубці,

– Акне, постакне

Мікроголки активізують природні здібності організму до регенерації, у місцях проколу і впливу радіочастоти синтезуються нові клітини шкіри.

Фізичні пошкодження мікроголками та протизапальний ефект радіочастотного випромінювання покращують кровотік, активізують обмінні процеси, відновлюють молодість шкіри.

Прогрів дерми РФ  імпульсом призводить до зменшення секреції сальних залоз,  що провокують акне.

Залежно від індивідуальних особливостей шкіри після процедура може не бути реабілітаційного періоду взагалі або протягом 1-2 днів може спостерігатися незначне точкове почервоніння в ділянках з делікатною шкірою.

Картриджі є стерильні і можуть використовуватися тільки для однієї процедури.

Голки картриджа покриті золотим напиленням, яке є гіпоалергенним, тому процедура є безпечною для людей з алергією

Апарат має вакуум для кращого контакту зі шкірою, потужність вакуума є регульованою для підвищення делікатності процедури на чутливих зонах.

Золотий радіочастотний мікроголковий картридж – це геніальне поєднання мікроголки з золотим покриттям та радіочастоти.

Інтерфейс апарата під час процедури дає можливість регулювати глибину проникнення та потужність мікрокристалічної радіочастотної енергії.

Ізольована керамікою мікроголка  швидко проникає в шкіру, на кінчику мікрокристалічної голки подається радіочастотна енергія, потім голки швидко виходять з шкіри.

Механізм дії:

  1. Механічна стимуляція, поєднана з біологічними ефектами радіочастотної та теплової стимуляції, разом поєднанні для стимулювання системи само відновлення шкіри, покращення метаболізму, поліпшення мікроциркуляції, ініціювання вироблення  колагену та інших процесів для омолодження і перебудови шкіри;
  2. Мікрокристалічне проникнення відкриває в шкірі канали через які в шкіру легко проникають косметичні інгредієнти;
  3. Радіочастотна енергія, випромінювана мікрокристалічним наконечником, може вибірково руйнувати фолікули волосся, сальні залози та потові залози, гальмувати запальну реакцію та активувати протизапальну та відновлювальну систему.

Мікроголковий РФ ліфтинг у Львові

ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
60хвОбличчя повністю3500 грн.
70хв Обличчя повністю+шия5000 грн.
80хв  Обличчя повністю+шия+декольте6500 грн.