Мікротокова терапія

Home / Мікротокова терапія

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ

Мікротокова терапія

Мікротокова терапія обличчя це видимий ефект вже після першої процедури:

  • нормалізується діяльність сальних залоз
  • позитивно впливає на лікування вугрового висипання
  • попередження утворення зморшок завдяки стимуююючій і розслаблюючій дії
  • відновлення рівномірної пігментації
  • профілактика появи судинної сітки
  • зменшення набряку шкіри, мішків і темних кіл під очима
  • омолоджуючий, ліфтинговий
  • покращення клітинного обміну

Вільне проникнення в клітини і стимуляція нормальних електрохімічних процесів – в цьому відмінність мікротоків від інших косметологічних процедур. Ця процедура ефективно покращує лімфодренаж та мікроциркуляцію, добре впливає на шкіру і знімає запалення. Мікротокова терапія особливо корисна тим, кого щойно прооперували. Вона зменшує тривалість реабілітації: зменшується набряклість, поліпшуються функції нервів та м’язів, прискорюються процеси загоєння.

Мікротокова терапія, на відміну від традиційної міостимуляції, не викликає помітного скорочення м’язів. Однак впливає на окремо взяте м’язове волокно завдяки оптимізації його внутрішніх процесів. Це дозволяє відновлювати змертвілі м’язи, зняти спазми, покращуючи зовнішній вигляд обличчя. Розгладжуються носогубні складки, зменшується “друге” підборіддя. Стимуляція фібробластів активізує синтез колагену і еластину. Це дозволяє не тільки зменшити кількість зморшок, а й поліпшити еластичність шкіри.

Позитивний вплив мікротоків на лімфатичну і кровоносну системи обличчя сприяють лімфодренажу і венозному відтоку, зменшуючи набряклість шкіри і темні кола під очима, покращується колір обличчя. Це – ефективна профілактика розширення сітки судин на обличчі.

М’який фізіологічний вплив мікротоків однаково корисний як у молодому, так і в літньому віці. Це – чудовий засіб попередження старіння шкіри і утворення зморшок. При цьому самі процедури нешкідливі і безпечні. Вони надають приємну розслаблюючу дію. Багато хто порівнює ефект мікротокової обробки обличчя з омолоджуючою дією глибокого спокійного сну.

Мікротокова терапія цілком природна, на відміну від традиційної міостимуляції. Тому не варто боятися пошкодження м’язів, збільшення мімічних зморшок і обвисання шкіри. Уже з першої процедури Ви помітите видимий ефект ліфтингу і значно кращий стан шкіри. Середня тривалість курсу – 10-12 процедур.

Ця технологія використовується не тільки в естетичній медицині, а й з різною лікувальною метою. Мікротоки безболісно боряться з вугровими висипаннями, запобігають або зупиняють випадіння волосся, відновлюють правильну пігментацію шкіри.

Мікротоки впливають на шкіру обличчя, роблять її світлішою, сприяють її зволоженню, впливають на секрецію сальних залоз і нормалізують їхню роботу.

Дія мікротоків має виражений позитивний ефект на шкіру, що в’яне. Ця процедура лікує зморшки, гіперпігментацію та інші ознаки старіння. Завдяки оптимізації процесів, що відбуваються в кожній клітині відбувається регенерація м’язових волокон. Це дозволяє відновлювати атрофовані м’язи і знімати м’язові спазми, покращуючи зовнішній вигляд обличчя. А також – підвищуючи загальний тонус шкіри. Вона змінюється на очах: стає більш пружною та свіжішою, вирівнюється її поверхня.

Мікротокова терапія впливає на тканини зовнішніх і глибших шарів шкіри. Завдяки цьому покращується процес клітинного обміну, з міжклітинного простору виводяться токсини, прискорюється відновлення активності пошкоджених клітин. Мікротоки стимулють фібробласти. А вже ті, в свою чергу, активізують синтез еластину та колагену – речовин, що «запускають» процес омолодження шкіри.

Колаген за короткий час заповнює як дрібні мімічні зморшки, так і глибокі складки. Він розгладжує шкіру обличчя, робить її більш пружною, повертає їй природне сяйво, молодість та свіжість. Така процедура помітно зменшує зморшки, покращує еластичність шкіри, відновлює її тургор. Вплив на лімфатичну і кровоносну системи обличчя сприяє лімфодренажу і венозному відтоку. Це – чудова нагода зменшити набряклість шкіри, позбутися темних кіл під очима та покращити колір обличчя. Ця процедура покращує кровообіг, відновлює судини і знімає стрес.

Мікротоки для обличчя – справжній порятунок для тих, кому набридли набряки та мішки під очима. Ця процедура ефективна сама по собі. Пластичні хірурги застосовують дану технологію для зменшення набряків після операції. Ця методика ефективна за рахунок поліпшення мікроциркуляції в м’язовій тканині, що сприяє підвищенню м’язового тонусу.

Фахівці салону Lazerday у Львові враховують індивідуальні особливості кожного клієнта. Для досягнення необхідного результату може знадобитися різна кількість процедур. Перші позитивні зміни помітні вже після першого сеансу. Мікротокова терапія  успішно пройшла клінічні випробування і отримала безліч позитивних відгуків від пацієнтів. Наші косметологи радять поєднувати дану технологію з іншими омолоджуючими процедурами. Це тільки покращить отриманий ефект.