Мигдальний пілінг

мигдальний пілінгМигдальний пілінг ( 50%)

Мигдальний пілінг – це поверхневе відлущування шкіри за допомогою препарату на основі мигдальної кислоти. Вона відноситься до типу фруктових кислот, має мяку дію на тканини. Мигдальна кислота (mandelic acid) відноситься до розряду альфа-гідроксильних кислот (АНА фруктових кислот). Отримують її методом гідролізу з екстракту гіркого мигдалю.

Мигдальна кислота призначена для професійних процедур пілінгу для поліпшення стану в’янучої, комбінованої, жирної, пористої шкіри, шкіри з ознаками фотостаріння. Мигдальний пілінг – вирішення проблем зі шкірою для власниць тонкої і чутливої шкіри. Його можна застосовувати навіть якщо у Вас на обличчі присутні акне і комедони.

Мигдальна кислота вважається однією з найефективніших – вона має антисептичні і бактерицидні властивості, перешкоджає повторній появі вугрів на шкірі. Крім того, цей пілінг можна проводити і в літній час. Тому, якщо ваша шкіра не ідеальна: є прищі, пігментні плями або дрібні зморшки, або ви просто хочете мати більш свіжий, яскравіший колір обличчя, мигдальний пілінг – це саме те, що вам потрібно.

Пілінг мигдальної кислотою передбачуваний, зручний, не викликає сильної запальної реакції, дозволяє проводити косметичні процедури з мінімальними пошкодженнями. Мигдальний пілінг дозволяє істотно і швидко поліпшити стан шкіри і усунути виражені косметичні дефекти. У той же час цей пілінг є добре контрольованим.

Мигдальний пілінг не проводиться на запаленій шкірі. Не застосовувати препарат для дітей у віці до трьох років.

Косметологи попереджають, що в перші дні після проведення процедури ваша шкіра може мати легке почервоніння, яке зазвичай проходить протягом доби, також може з’явитися надмірна чутливість, наприклад, до холоду або перепадів температури, легкий жирний блиск, або навпаки, надмірна сухість.

Зазвичай це проходить на 3-4 добу.

Хоча ефект омолодження та освітлення веснянок або пігментних плям помітний вже після першої процедури, рекомендується пройти курс з 6-10 сеансів з проміжками в один тиждень – так Ви закріпите ефект надовго.

Як доглядати за шкірою після мигдалевого пілінгу:

Оскільки відразу ж після проведення процедури шкіра буде дуже чутливою, допомогти її регенерації і прибрати небажані наслідки допоможе заспокійливий крем з колагеном, або маски з вмістом екстракту водоростей , алое, масла каріте або гіалуронової кислоти.

Також під час проходження курсу рекомендується прийом вітамінів С і Е. Не рекомендується перед і після проходження процедури відвідувати солярій, або довго залишатися на вулиці в дуже жарку, або навпаки, холодну погоду.

Показанням для проведення процедури мигдалевого пілінгу є :

  • проблемна шкіра з акне,
  • вугрі,
  • надмірно жирна шкіра,
  • нерівний колір обличчя,
  • розширені пори
  • тим, хто хоче прибрати перші зморшки, розгладити носогубні складки,
  • тим, хто хоче світлити веснянки або пігментні плями,

Процедура не травмує шкіру і не потрібен довгий реабілітаційний період.

Протипоказання:

  • не можна застосовувати пілінг, якщо на шкірі є ознаки роздратування,
  • будь-які шкірні захворювання,
  • герпес в стадії загострення

Не рекомендується робити пілінг під час вагітності, а також відразу ж після засмаги; потрібно перед процедурою провести тест на невеликій ділянці шкіри, щоб виключити можливу негативну реакцію на мигдальну кислоту

 

Мигдальний пілінг ціна – 400грн