Карбоновий пілінг

Home / Карбоновий пілінг

Карбоновий пілінг

карбоновий пілінг

Карбоновий пілінг обличчя це видимий ефект вже після першої процедури:

  • нормалізується діяльність сальних залоз
  • позитивно впливає на лікування вугрового висипання
  • попередження утворення зморшок завдяки стимуююючій і розслаблюючій дії
  • відновлення рівномірної пігментації
  • профілактика появи судинної сітки
  • зменшення набряку шкіри, мішків і темних кругів під очима
  • омолоджуючий, ліфтинговий
  • покращення клітинного обміну

Карбоновий пілінг покращує лімфодренаж та мікроциркуляцію, добре впливає на шкіру і знімає запалення.

Стимуляція світловим променем 1320 нм під час карбонового пілінгу активізує синтез колагену і еластину. Це дозволяє не тільки здійснити чистку шкіри а й зменшити кількість зморшок, поліпшити еластичність шкіри.

М’який  вплив карбонового пілінгу показаний як у молодому, так і в літньому віці. При цьому самі процедури є нешкідливими і безпечними. Вони надають приємну розслаблюючу дію.

Ця технологія використовується не тільки в естетичній медицині, а й з різною лікувальною метою. Карбоновий пілінг безболісно лікує з вугрові висипання,  відновлює правильну пігментацію шкіри.

Карбоновий пілінг впливає на шкіру обличчя, робить її світлішою, сприяє її живленню, впливає на секрецію сальних залоз і нормалізують їхню роботу.

Перед процедурою на шкіру наносять мінеральний карбоновий гель чорного кольору, залишають його на декілька хвилин для активації. Карбоновий гель проникає глибоко в пори і зв’язує шкірний жир, забруднення, частинки ороговілого шару епідермісу.

Карбоновий пілінг впливає на тканини зовнішніх і глибших шарів шкіри. Завдяки цьому покращується процес клітинного обміну, з міжклітинного простору виводяться токсини, прискорюється відновлення активності пошкоджених клітин, активізують синтез еластину та колагену – речовин, що «запускають» процес омолодження шкіри.

Колаген за короткий час заповнює як дрібні мімічні зморшки, так і глибокі складки. Він розгладжує шкіру обличчя, робить її більш пружною, повертає їй природне сяйво, молодість та свіжість. Така процедура помітно зменшує зморшки, покращує еластичність шкіри, відновлює її тургор. Вплив на лімфатичну і кровоносну системи обличчя сприяє лімфодренажу і венозному відтоку. Це – чудова нагода зменшити набряклість шкіри, позбутися темних кіл під очима та покращити колір обличчя. Ця процедура покращує кровообіг, відновлює судини і знімає стрес.

Фахівці салону Lazerday у Львові враховують індивідуальні особливості кожного клієнта. Перші позитивні зміни помітні вже після першого сеансу. Процедура карбонового пілінгу  успішно пройшла клінічні випробування і отримала безліч позитивних відгуків від пацієнтів. Наші косметологи радять поєднувати дану технологію з іншими омолоджуючими процедурами. Це тільки покращить отриманий ефект.

Карбоновий пілінг у Львові ціна 700 грн

Карбоновий пілінг обличчя
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
60хвКарбоновий пілінг обличчя700 грн.
80хвКарбоновий пілінг обличчя+шия900 грн.
80хвКарбоновий пілінг спини1700 грн.
60 хвКарбоновий пілінг декольте1200 грн.