Пілінг Джесснера

Home / Пілінг Джесснера

Пилинг ДжесснераПілінг Джесснера

Склад: молочна кислота, резорцин,  саліцилова кислота, спирт етиловий
Активними речовинами Пілінг Джесснера виступають кислоти (молочна і саліцилова) плюс резорцин. З’єднати разом ці речовини придумав Макс Джесснер, лікар, що служив на американському підводному човні. Цю суміш доктор рекомендував морякам використати як антисептик. Моряки неуважно слухали лекцію лiкаря і використовували його як лосьйон після гоління. Шкіра обличчя моряків помітно помолодшала після повернення з плавання. Рецепт Пілінг Джесснера так і увійшов в косметологію під його ім’ям.

Пілінг Джесснера – це комбінований хімічний пілінг. Більшість косметологів застосовують цей вид пілінгу як поверхневий, але в деяких випадках його можна використовувати як середній. Різниця в кількості пілінгових шарів які наноситься на оброблювану ділянку.
М’яка дія визначається активними компонентами, які в рівних частках (14%) входять до складу пілінгу Джесснера – це резорцин, саліцилова і молочна кислоти. Іноді в пілінговій суміші частка молочної кислоти становить до 20%, так як ця речовина має виражену протизапальну дію. Крім цього, підвищується рівень вироблення в шкірі зволожуючого фактора, запускається процес неоколлагенеза і освітлюються вогнища пігментації.
Саліцилова кислота здійснює швидке відлущення клітин епідермісу, підсилює дію молочної кислоти і дає потужний бактерицидний  ефект.

Резорцин, що входить до складу хімічного пілінгу Джесснера, має властивість дубити шкіру і знезаражувати її, що дозволяє застосовувати цей компонент при лікуванні різноманітних дерматологічних захворюваннях.

Результатом після проведення процедури пілінгу Джесснера  буде:

  • потужне зволоження,
  • позбавлення від дефектів шкіри,
  • вибілена і рівна текстура шкіри,
  • бактерицидна дія сприяє загоєнню акне,
  • попередження старіння шкіри

Пілінг  Джесснера можна проводити нанесенням в 1-3 шари, все залежить від глибини лущення шкіри, яку ви хочете отримати: поверхневий, середній, глибокий.  Пілінг відлущує лише епітелій, досягається ефект свіжого тону шкіри і позбавлення від прищів.

Для того, щоб позбутися зморшок найкраще проходити курс пілінг Джесснера раз на пів року.

Відбувається активна регенерація клітин шкіри, відбілювання, матування та зволоження. Такий хімічний пілінг усуває сальність шкіри, розгладжує мікрорельєф і потужно зволожує.

Проблемна шкіра після пілінг Джесснера повертається в норму, це відзначають усі косметологи. Шкіра після такого пілінгу відновлюється за 7-10 днів, головне — уникати сонця і доглядати за шкірою. Курс пілінгу Джесснера складається з 5 процедур (по 2-3 шари з перервою в 5 хвилин між нанесеннями), пілінги  проводять з інтервалом в 3 тижні.

Загоєння шкіри після пілінгу Джесснера проходить за тиждень: в перший день можливий набряк, шкіру потрібно зволожувати. На другий та третій день може утворится на шкірі біляста плівка, яка після почне лущитися, її чіпати не можна, краще зволожуйте шкіру пантеноловим кремом. На шостий-сьомий день шкіра загоється: лущення спаде, а під нею буде гладка, рожева, нова шкіра. Її обовязково потрібно захищати від УФ-променів навіть взимку протяго місяця.

 

Протипоказання і запобіжні заходи:

-проба на відсутність алергії на пілінг обов’язкова,

-використання сонце-захисної косметики після процедури обовязкова протягом місяця;

-заборонено: відвідувати солярій, загоряти за 3 тижні до і після пілінгу, відвідувати басейни поки шкіра повністю не загоїться

-не можна використовувати на шкірі при прийомі роаккутану протягом 6 місяців,

-не можна застосовувати при відкритих ранках, дерматозах.

Пилинг Джесснера

Ціна Пілінг Джесснера 350,0 грн