Іонофорез ( гальванотерапія)
Іонофорез вважається однією з найефективніших видів апаратної косметології для боротьби з ознаками передчасного старіння, це постійний струм з напругою 30-80 В і силою 50мА
Іонофорез – це вплив на верхні і середні шари шкіри гальванічним струмом, завдяки чому поживні речовини проникають в більш глибокі шари шкіри. Це сприяє посиленому відновленню і зволоженню клітин.
Іонофорез вирішує такі проблеми:
- Дрібні зморшки ( «гусячі» лапки) навколо очей, глибокі западини у носо-губної складки;
- Нерівний колір обличчя;
- Лущення шкіри;
- Прищі і інші запальні процеси зникають вже після 2 сеансів гальванотерапії.
Для іонофорезу використовуються різні коктелі в залежності від показань:
- вітаміни,
- комбіновані коктейлі,
- кислоти,
- лужні склади
Вітаміни В і С відмінно справляються зі зморшками і пігментними плямами, допомагають поліпшити тургор шкіри. Аскорбінова кислота сприяє відновленню тканин і зменшує запальні процеси. Гіалуронова і нікотинова кислота є однією з кращих в боротьбі за молодість епідермісу. Нікотинова кислота допомагає поліпшити обмін речовин в шкірі і розширити судини (це вирівнює колір обличчя і виводить токсини); Цинк в гальваніці застосовується не для позбавлення від прищів, а для повернення пружності. Всі описані речовини (за винятком цинку) вводяться в шкіру тільки за допомогою позитивного електрода.
Препарати для іонофорезу відрізняються принципом дії, по області використання і по «зарядженості» або – або +. Якісна і правильно підібрана косметика посилює ефект від процедури і забезпечить тривалий результат.
Ця процедура дозволяє не тільки забезпечити розгладжування зморшок, але і запустити процес регенерації пошкоджених клітин і утворення нових. Засоби для іонофорезу знаходяться в спеціальних пробірках. Гальванічний апарат працює негативними і позитивними електродами. Відповідно, для досягнення ефекту береться коктель, що підходить по заряду. Для негативних електронів з знаком «-», а для позитивних – «+».
Перед процедурою знімається косметика, а також знежирюється шкіра. Електроди для іонофорезу діляться на активні і пасивні. Першим проводиться сеанс, а другий тримається пацієнтом для створення потрібного опору. Перед початком сеансу потрібно обов’язково зняти всі металеві предмети. Процедура триває від 20 до 40 хвилин, в залежності від напруги і потрібного ефекту. Після закінчення сеансу, шкіра обробляється кремом для завершення процедури.
Показання для проведення процедури іонофорезу :
- варикозне розширення вен,
- розтяжках і судинних сіточках;
- Для уповільнення або повного усунення зморшок. У віці 35 років при регулярному гальванічному впливі можна повністю позбутися від дрібних мімічних зморшок;
- Для підвищення пружності шкіри, повернення тургору шкіри і підтяжки овалу обличчя. Струм допомагає активізувати м’язи обличчя, що призводить їх в тонус і відновлює овал;
- Для поліпшення кольору шкіри, вирівнювання почервоніння;
- З метою лікування гіпергідрозу;
- Для позбавлення від вугрової хвороби (в тому числі і у підлітків)
Протипоказання при іонофорезі:
- вагітність;
- онкологія;
- індивідуальна непереносимість електричного струму;
- порушення роботи ендокринної системи;
- епілепсія;
- наявність кардіостимулятора
- порушення роботи серцево-судинної системи;
- наявність металевих імплантів в зоні впливу електричного струму;
- інфекційні захворювання організму.
Ціна процедури:
Іонофорез – 300 грн.
Гальванотерапія – 150 грн.