Запитання-відповіді:

1. Що таке елос (Elos) епіляція, та який механізм  дії ?

Елос епіляція полягає у видаленні волосяного фолікула за допомогою спеціальної комбінації двох сучасних технологій, простими словами elos – це комбінація IPL лазера ( фотоепіляція) + Rf хвиля ( це електрична хвиля, що розігріває шкіру).
Поєднання IPL+Rf дозволяє максимально безпечно видалити волосяну цибулину з мінімальним негативним впливом на шкіру.
Механізм дії елос лазера полягає в тому, що бокові пластини на наконечнику маніпули розігрівають тканини на глибину до 5-6 мм, а   світловий імпульс( високоінтенсивний некогерентний пучок світлових хвиль довжиною 640 нм-1200 нм) так впливає на волосяний фолікул що той гине. Елос технологія ефективно видаляє навіть найсвіліше, пушкове, риже, та сиве волосся.

2. Чим відрізняється елос епіляція від діодного лазера та ІРЛ лазера?

Діодний лазер (у нашому салоні це лазер « Золотий стандарт» 808 нм) видає імпульси інфрачервоного світла 808 нм, його мішень – меланін в волосяному фолікулі. (*Меланін – це пігмент волосяного фолікула і шкіри. ) Світловий імпульс 808 нм має особливість в тому що поглинається меланіном волосяного фолікула а не шкіри. Пігмент волосяного фолікула полинувши  лазерне світло нагрівається і гине назавжди  випадаючи за 10-14 днів.
Плюсом діодного лазера 808 нм є дуже точна вибірковість поглинання хвиль тільки волосяним фолікулом, що дозволяє проводити процедуру безпечно у всі сезони року. Процедуру епіляції діодним лазером  можна проводити при наявності засмаги та при наявності багатьох захворювань( наприклад цукровий діабет в стадії компенсації, псоріаз в фазі ремісії, гіпертонічна хвороба, при наявності металічних імплантів, келоїдних рубців в анамнезі,варикозі, тощо).
Також потрібно зауважити що діодний лазер найкраще видаляє темні(з пізментом) волоски, волосяні цибулини яких знаходяться на різній глибині
Русяві та світлі волоски також забираються, але за більшу кількість процедур.

Елос ( у нашому салоні це широкосмугове світло від 640 нм – 1200 нм+ RF в одному імпульсі) відрізняєть від діодонго лазера ( довжина хвилі 808 нм) тим, що видаляє крім темного світле волосся, сиве, пушкове та риже. Це забезпечується різним механізмом дії на шріку, різною глибиною проникності променів Механізми дії лазерів описані вище.

IPL лазер або фотоепілятор( його ми НЕ використовуємо)- це стара версія Елос лазера. Різниця між ними є в наявності в Елос маніпулі пластин, що видають Rf хвилю. Оскільки в IPL їх немає, потрібно було б ставити більшу потужність фотовипромінювання для того, щоб компенсувати тепловий ефект, а надто високі дози фотоопромінення на шкіру впривають негативно.

3. Чому Елос лазер є таким потужним і ефективним, а епіляція безболісна?
Одним з основних елементів в лазері- це є охолоджувальна здатність наконечника. Додаткове охолодження постійно підтримує температуру наконечника в діапазоні від +5 градусів Цельсія. При такій температурі шкіра моментально охолоджується, будь-які больові відчутя відсутні.
4. На якому лазері все ж краще починати робити лазерну епіляцію?

⁃ Якщо у Вас темне волосся, тоді спершу треба починати з діодного лазера 808 нм, він видалить максимальну кількість волосин зовсім без шкоди для здоров‘я. А вже останні процедури рекомендовано доробляти на елосі, він забере волоски, що залишились. Так робити потрібно тому, що : деяка кількість волосин все ж таки світла, а не темна; 2-5 % волосяних фолікулів можуть знебарвитись під час попередніх процедур; деякі фолікули залягають глибше, їх елос видалить краще

⁃ Якщо у Вас русе , або наявні як світлі, так і темні волоски.
В такому випадку рекомендовано чергувати процедури на діодному лазері і елос, або спершу половину процедур на діодному, а коли залишиться тільке світле- на елосі

⁃ Якщо у Вас світле волосся, тоді перших дві- три на діодному, а більшу кількість процедур, що залишилось- на елосі.

Про видалення куперозу і гемангіом лазером 980 нм :

Протипокази для процедур видалення судинним лазером 980 нм:

 • вагітність
 • лактація
 • онкологічні  захворювання
 • гнійничкові захворювання шкіри
 • імунодефіцитні стани
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації

Що очікувати від лазерного видалення судин?

Основним принципом є коагуляція гемоглобіна в судині під впливом лазерного променя. Судина з часом розсмоктується і зникає.  Лазер діє тільки на тонкі судинки і гемангіоми. На вени даний лазерний промінь не чинить ніякої дії. За 2-4 тижні сліду після видалення не залишається. Невеликого розміру гемангіома до 3-5 мм  видаляється за одну процедуру. Для видалення судинної сітки, в залежності від товщини судинки, потріно 1-5 процедур.

Який вигляд шкіра набуває після видалення лазером 980 нм?

Лазерне видалення судин це малоінвазивна процедура, але враховуючи те, що нагрів тканин (хоч і точковий) є досить високим, тому є реабілітаційний період. Післяпроцедурний стан включає те, що оточуючі тканини навколо судинної атипії стають почервонілими,набряклими, можуть з’являтись сліди невеликого опіку. Цей період триває 1-5 днів. Після цього на місті втручання може з’являтися кірочка. Це все є захисна реакція організму, тому лякатися не потрібно. Результат можна оцінювати ТІЛЬКИ за 3-4 тижні після видалення.

Як себе поводити, якщо є набряк та почервоніння?

Перше за все найефективнішим методом є прикладання льоду.
Також можна використовувати пантенол ( якщо ділянка видалення була великою, для малих не потрібно)
Якщо ділянка, може попадати під дію сонячного проміння, тоді використовувати захист з spf більше 50 ( а взагалі найкраще буде використати лейкопластир )
НЕ відвідувати басейн, сауну, солярій до повного зникнення набряку
НЕ наносити на ділянку спиртовмісних та жировмісних речовин
НЕ використовувати перекис водню
НЕ піддавати дії теплоти( наприклад  не купатися в гарячій ванні, або приймити гарячий душ, якщо вода попадає на місце видалення)

З якими перервами проводиться лазерне видалення судин?

Перерви між процедурами мають бути не меншими, ніж 3-4 тижні. Такий інтервал зумовлений тим. Що тканини шкіри мусять повністю регенеруватися.  В інакшому випадку не буде видно, де саме локалізована потрібна нам атипова судинна структура.

Скільки процедур потрібно?
В середньому повне видалення настає за 1-3 процедури. Проте, якщо судинна зірочка є досить малою, та знаходиться в товщі шкіри не більше, ніж 1-1.5 мм, то можливе видалення і за одну процедуру.
Також хочемо наголосити, що видалення є повним, без подальшого повернення.

Все про лазерну епіляцію

Підготовка до лазерної епіляції в салоні Lazerday у Львові?

 • два тижні до епіляції не загоряти і не відвідувати солярій
 • за 2 тижні не можна приймати антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди
 • за 2 тижні до лазерної епіляції не можна висмикувати волосся
 • за 2 дня не наносити спиртовмісні засоби
 • за 2-4 години потрібно ретельно поголити волосся

З якого віку можна проводити лазерну епіляцію?

З 14 років, але до повноліття лазерна епіляція проводиться тільки з дозволу батьків і після консультації косметолога.

Скільки потрібно процедур лазерної епіляції діодним лазером  для повного видалення волосся?

На рахунок кількості процедур відповідь є досить неоднозначною. Потрібно враховувати всі особливості організму. По-перше, це кількість волосин, які на даний момент знаходяться в активній фазі росту. По-друге, це товщина волосини. По-третє, це гормональний фон. По-четверте це генетичні особливості.

Якщо брати до уваги середньостатистичну кількість процедур лазерної епіляції – тоді це число становить близько 8 епіляцій діодним лазером Oriental у салоні Lazerday.Також варто враховувати і зону, на якій проводиться процедура. Так, назавжди видалити волосся над верхньою губою можна, в більшості випадків, за 5 сеансів, а волосся на ногах або руках за 8 процедур.

Після 4,5 процедури  переважно роблять більший інтервал між видаленням. Це створено для покращення ефекту. Візуально виглядає, що за цей період відростає більше волосся, так як активуються сплячі волосинки, (більше часу-більше відросших волосків), але чим більше їх появиться, тим більше видалиться на наступну процедуру. Будьте терплячими і пройдіть 8 процедур і ви будете задоволені результатом.

З якими проміжками потрібно проводити наступну процедуру лазерної епіляції?

Ідеально коли інтервал між 1 та 2 епіляцією становить 4-5 тижні, з кожною наступною процедурою цей період збільшується на 2 тижні. Та в житті наявні численні фактори, які можуть перешкодити проведенню епіляцій з таким розкладом. Так, наприклад прийняття антибіотиків, інфекційні або вірусні захворювання, та інші проблеми. В такому випадку збільшення інтервалу не стає перешкодою у подальшому проведенні процедур і, що не маловажно, не погіршує результат і не збільшує число епіляцій.

Чи можна видаляти волосся перед епіляцією кремом для депіляції?

Ні не можна, лазерна епіляція буде неефективною.

Чим відрізняється лазерна епіляція діодним лазером від фотоепіляції?

Відбувається вплив світловим імпульсом:

– на діодному лазері – довжиною хвилі тільки 808нм, який нагріває тільки волосяний фолікул, шкіру ні, тому є майже безболісний, ймовірність опіків дорівнює нулю навіть на загорілій шкірі, має менше протипоказань і часу по обмеженнях в перебуванні на сонці, воді, сауні, після і до процедури. Відсутня гіперпігментація після процедури. Не діє на біле і сиве волосся.

– при фото епіляції – довжиною хвилі спектром від 500 до 1200нм (IPL), нагрівається і волосяний фолікул і шкіра тому дуже важлива система охолодження, кваліфікація лікаря який проводить процедуру, можливі опіки при неправильно проведеній процедурі, можлива гіперпігментація шкіри після процедури через великий спектр імпульса, за процедуру видаляється менший відсоток волосся і сильніші больові відчуття. Діє на темне, біле і сиве волосся.

Коли перед відпочинком на морі можна проводити процедуру лазерної епіляції?

Це питання є один з найбульш популярних серед клієнтів. Насправді все досить просто. Діодний лазер діє тільки на волосяний фолікул, не впливаючи на шкіру навколо нього, тому головне дочекатися випадіння вже нежиттєздатного фолікула. Переважно цей процес триває 3-12 днів після процедури. Після цього можна без будь-якої шкоди для здоров”я приймати сонячні ванни.

В який період менструального циклу краще проводити лазерну епіляцію і косметичні процедури мікродермабразії?

Протягом 2-х тижнів після критичних днів.

Які результати можна побачити вже після першої процедури лазерної епіляції діодним лазером?

Результати лазерної епіляції Ви побичите за 10-14 днів після проведеної процедури, від 15 до 40% волосся випаде назавжди, решта, яке не було в активній фазі росту на час проведення процедури потроху зявлятиметься, але воно стане тоншим і ростиме повільніше. Для повного зникнення волосся на даній ділянці потрібно провести 4-8 процедур(залежно від місця, де проводилась процедура). При проведенні епіляції в Лазердей на  діодному сапфіровому лазері Oriental немає почервоніння і в ніякому особливому догляді після проведеної процедури немає необхідності,  якщо у вас було врощене волося ця проблема зникне за 1-3 процедури назавжди.
Необхідно пам’ятати, що після проведення лазерної епіляції протягом 2 тижнів, на ділянці де проводилась епіляція, потрібно наносити сонцезахисний крем, якщо на неї попадатиме сонячне проміння.

Чи можна брити волосся після лазерної епіляції?

Так.

Чи можна проводити воскове видалення волосся, шугаринг після лазерної епіляції?

Так, але потрібно буде продовжити перерву до наступної лазерної епіляції на 2-4 тижні.

Чи болісна лазерна епіляція в салоні Лазердей і наскільки ефективна?

На менш чутливих зонах, таких як ноги, больові відчуття будуть майже несуттєві, нагадують невеликі поколювання. В найчутливіших зонах, таких як бікіні, груди, трішки більші, ми пропонуємо крем Емла для знеболення(+10% вартості процедури), але майже всі пацієнти відмовляються від його застосування, тому, що немає в ньому необхідності. Процедура лазерної епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління, запатентованому в Німеччині, з можливістю вибору 6-ти  фототипів шкіри, має регуляцію щільності і потужності хвилі для кожної зони. Головка лазера має систему охолодження до +5 градусів (патентована  Японії), що також здійснює обезболюючий ефект. Лазерна хвиля нагріває селективно тільки волосяний фолікул, а не шкіру. З кожною наступною процедурою больові відчуття зовсім зводяться до мінімуму ,так як зменшується кількість волосин і їх товщина. Волосяні фолікули які на момент епіляції були в активній фазі росту ( приблизно 20%) видаляються назавжди.

Чому діодний лазер нешкідливий?

 • Діодний лазер проникає на глибину до 4мм , при цьому селективно нагріває тільки на волосяний фолікул і повністю розсіюється
 • Діодний лазер нагріває волосяну цибулину до 50-70 градусів Цельсія поступово, завдяки декількох імпульсам, а не до 80 за один як його попередники
 • Діодний лазер нагріває тільки волосяний фолікул, а не всю ділянку шкіру, тому опіків не буває

Які способи видалення волосcя існують?

 • Механічно, за допомогою епіляції (воскової або шугаринга).
 • За допомогою електричного струму (електроепіляція).
 • За допомогою широкосмугового світла (IPL).
 • Лазером (рубіновий, александритовий, Nd: Yag, діодний, SHR).

Чи може викликати лазер новоутворення?

Онкогену дію мають ультрафіолетові хвилі довжиною 320-400 нм, діодний лазер має довжину хвилі 808 нм, тому не може спровокувати виникнення новоутворень.

Чи можна проводити лазерну епіляцію на діодному лазері при цукровому діабеті?

Цукровий діабет є протипоказанням  для проведення лазерної епіляції, тому що регенерація шкіри знижена.

Чи можливо видалити лазером пушкове волосся?

Процедура ефективна!⠀
Лазерний промінь впливає на пігмент волосяних цибулин – меланін. Після кожної процедури епіляції зникає 30-40% волосся  тому, що лазер ушкоджує тільки те, яке було в активній фазі росту.
Для світлих волосинок цей процент трішки менший  за рахунок меншої кількості пігменту в ньому. Тому для світлого волосся потрібно збільшити кількість процедур на 1-2.
Відповідь очевидна: лазерна епіляція – швидкий та безболісний спосіб позбутися небажаного волосся, в тому числі пушкового, назавжди.

Як виглядає шкіра після лазерної епіляції і шугарингу?

Порівнювати лазерну епіляцію з восковою депіляцією або шугарингом не варто. Моменту, коли волосся повністю немає між епіляціями, не існує. Навіть найсучасніші технології лазерної епіляції видаляють тільки волоски в активній фазі росту, ті що знаходились в неактивній фазі росту під час процедури залишаються неушкодженими і будуть рости. Щоб повністю позбутися волосся потрібно в середньому 8 процедур

 

 

Наскільки важлива роль вітамінів у роботі нашого організму?

⁃ Що таке вітаміни? Вітаміни це органічні сполуки, які не виробляються організмом в достатній кількості, а надходять з продуктами харчування. Усі вітаміни поділяють на дві групи: водорозчинні та жиророзчинні. До водорозчинних належать віт. Н( біотин), С( аскорбінова кислота), В12 ( ціанокобаламін), В9 ( фолієва кислота), В6 (піридоксин), В5 (пантотенова кислота), В3 ( ніацин), В2(рибофлавін), В1 ( тіамін). До жиророзчинних віт. А( ретинол, Д( кальциферол), Е( токоферол), К(нафтохінон).

⁃ При недостатності надходження вітамінів( спостерігається переважно в людей з незбалансованим харчуванням, а токож переважно навесні та взимку) наступає гіповітаміноз.

⁃ Гіповітаміноз це стан організму, коли внаслідок нестачі одного вітаміну або декількох наступають зміни в діяльності певних стуктур, органів, процесів.

⁃ Розрізняють також екзогенний гіповітаміноз( внаслідок неправильного харчування, неправильної обробки продуктів) та ендогенний( внаслідок порушень функцій органів травлення)

Отже для нормального функціонування організму потрібно не тільки розраховувати достаню кількість продуктів харчування, але і їх якість та правильність термічної обробки.