Запитання-відповіді, все про лазерну епіляцію

Підготовка до лазерної епіляції в салоні Lazerday у Львові?

 • два тижні до епіляції не загоряти і не відвідувати солярій
 • за 2 тижні не можна приймати антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди
 • за 2 тижні до лазерної епіляції не можна висмикувати волосся
 • за 2 дня не наносити спиртовмісні засоби
 • за 2-4 години потрібно ретельно поголити волосся

З якого віку можна проводити лазерну епіляцію?

З 14 років, але до повноліття лазерна епіляція проводиться тільки з дозволу батьків і після консультації косметолога.

Скільки потрібно процедур лазерної епіляції діодним лазером  для повного видалення волосся?

На рахунок кількості процедур відповідь є досить неоднозначною. Потрібно враховувати всі особливості організму. По-перше, це кількість волосин, які на даний момент знаходяться в активній фазі росту. По-друге, це товщина волосини. По-третє, це гормональний фон. По-четверте це генетичні особливості.

Якщо брати до уваги середньостатистичну кількість процедур лазерної епіляції – тоді це число становить близько 3-6 епіляцій діодним лазером Oriental у салоні Lazerday.Також варто враховувати і зону, на якій проводиться процедура. Так, назавжди видалити волосся над верхньою губою можна, в більшості випадків, за 3 сеанси, а волосся на ногах або руках за 5-6 процедур.

З якими проміжками потрібно проводити наступну процедуру лазерної епіляції?

Ідеально коли інтервал між 1 та 2 епіляцією становить 4-5 тижні, з кожною наступною процедурою цей період збільшується на 2 тижні. Та в житті наявні численні фактори, які можуть перешкодити проведенню епіляцій з таким розкладом. Так, наприклад прийняття антибіотиків, інфекційні або вірусні захворювання, та інші проблеми. В такому випадку збільшення інтервалу не стає перешкодою у подальшому проведенні процедур і, що не маловажно, не погіршує результат і не збільшує число епіляцій.

Чи можна видаляти волосся перед епіляцією кремом для депіляції?

Ні не можна, лазерна епіляція буде неефективною.

Чим відрізняється лазерна епіляція діодним лазером від фотоепіляції?

Відбувається вплив світловим імпульсом:

– на діодному лазері – довжиною хвилі тільки 808нм, який нагріває тільки волосяний фолікул, шкіру ні, тому є майже безболісний, ймовірність опіків дорівнює нулю навіть на загорілій шкірі, має менше протипоказань і часу по обмеженнях в перебуванні на сонці, воді, сауні, після і до процедури. Відсутня гіперпігментація після процедури. Не діє на біле і сиве волосся.

– при фото епіляції – довжиною хвилі спектром від 500 до 1200нм (IPL), нагрівається і волосяний фолікул і шкіра тому дуже важлива система охолодження, кваліфікація лікаря який проводить процедуру, можливі опіки при неправильно проведеній процедурі, можлива гіперпігментація шкіри після процедури через великий спектр імпульса, за процедуру видаляється менший відсоток волосся і сильніші больові відчуття. Діє на темне, біле і сиве волосся.

Коли перед відпочинком на морі можна проводити процедуру лазерної епіляції?

Це питання є один з найбульш популярних серед клієнтів. Насправді все досить просто. Діодний лазер діє тільки на волосяний фолікул, не впливаючи на шкіру навколо нього, тому головне дочекатися випадіння вже нежиттєздатного фолікула. Переважно цей процес триває 3-12 днів після процедури. Після цього можна без будь-якої шкоди для здоров”я приймати сонячні ванни.

В який період менструального циклу краще проводити лазерну епіляцію і косметичні процедури мікродермабразії?

Протягом 2-х тижнів після критичних днів.

Які результати можна побачити вже після першої процедури лазерної епіляції діодним лазером?

Результати лазерної епіляції Ви побичите за 10 днів після проведеної процедури, від 15 до 40% волосся випаде назавжди, решта, яке не було в активній фазі росту на час проведення процедури потроху зявлятиметься, але воно стане тоншим і ростиме повільніше. Для повного зникнення волосся на даній ділянці потрібно провести 4-8 процедур(залежно від місця, де проводилась процедура). При проведенні епіляції в Лазердей на  діодному сапфіровому лазері Oriental немає почервоніння і в ніякому особливому догляді після проведеної процедури немає необхідності,  якщо у вас було врощене волося ця проблема зникне за 1-3 процедури назавжди.
Необхідно пам’ятати, що після проведення лазерної епіляції протягом 2 тижнів, на ділянці де проводилась епіляція, потрібно наносити сонцезахисний крем, якщо на неї попадатиме сонячне проміння.

Чи можна брити волосся після лазерної епіляції?

Так.

Чи можна проводити воскове видалення волосся, шугаринг після лазерної епіляції?

Так, але потрібно буде продовжити перерву до наступної лазерної епіляції на 2-4 тижні.

Чи болісна лазерна епіляція в салоні Лазердей і наскільки ефективна?

На менш чутливих зонах, таких як ноги, больові відчуття будуть майже несуттєві, нагадують невеликі поколювання. В найчутливіших зонах, таких як бікіні, груди, трішки більші, ми пропонуємо крем Емла для знеболення(+10% вартості процедури), але майже всі пацієнти відмовляються від його застосування, тому, що немає в ньому необхідності. Процедура лазерної епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління, запатентованому в Німеччині, з можливістю вибору 6-ти  фототипів шкіри, має регуляцію щільності і потужності хвилі для кожної зони. Головка лазера має систему охолодження до +5 градусів (патентована  Японії), що також здійснює обезболюючий ефект. Лазерна хвиля нагріває селективно тільки волосяний фолікул, а не шкіру. З кожною наступною процедурою больові відчуття зовсім зводяться до мінімуму ,так як зменшується кількість волосин і їх товщина. Волосяні фолікули які на момент епіляції були в активній фазі росту ( приблизно 20%) видаляються назавжди.

Чому діодний лазер нешкідливий?

 • Діодний лазер проникає на глибину до 4мм , при цьому селективно нагріває тільки на волосяний фолікул і повністю розсіюється
 • Діодний лазер нагріває волосяну цибулину до 50-70 градусів Цельсія поступово, завдяки декількох імпульсам, а не до 80 за один як його попередники
 • Діодний лазер нагріває тільки волосяний фолікул, а не всю ділянку шкіру, тому опіків не буває

Які способи видалення волосcя існують?

 • Механічно, за допомогою епіляції (воскової або шугаринга).
 • За допомогою електричного струму (електроепіляція).
 • За допомогою широкосмугового світла (IPL).
 • Лазером (рубіновий, александритовий, Nd: Yag, діодний, SHR).

Чи може викликати лазер новоутворення?

Онкогену дію мають ультрафіолетові хвилі довжиною 320-400 нм, діодний лазер має довжину хвилі 808 нм, тому не може спровокувати виникнення новоутворень.

Чи можна проводити лазерну епіляцію на діодному лазері при цукровому діабеті?

Цукровий діабет є протипоказанням  для проведення лазерної епіляції, тому що регенерація шкіри знижена.

Як найефективніше і безболісно видалити небажане волосcя?

В таблиці ви можете побачити всі переваги і недоліки вищезгаданих методів:

Вид епіляціїЕфективністьТип волоссяБолісністьКількість процедур (в средньому)БезпечністьФототипи шкіриУскладнення
Епіляціявсі8++I-VI
Електроепіляція+++всі– – –2I-VI– – –
IPL (широкосмугове)++крім сивих і білих– –8+I-IV– –
Ruby (рубіновий)крім сивих і білих– –10I-III– –
Alex (александритовий)++крім сивих і білих+6+I-III+
Nd:Yag (неодимовий)+крім сивих і білих– – –8III-VI– –
Diode (діодний)++крім сивих і білих++5++I-IV+
SHR (SuperHairRemoval)+++крім сивих і білих+++5+++I-VI+++