Ультразвукова чистка обличчяФонофорез, ультразвукова чистка обличчя

Ультразвуковий скрабер – видалення поверхневого шару ороговілого епітелію і вмісту вивідних проток сальних і потових залоз за допомогою ультразвуку згідно до спеціально обраних параметрів. Крім очищуючого ефекту, поліпшується кровообіг, колір і структура шкіри. При курсовому застосуванні зменшується кількість дрібних і середніх зморшок.

Чистка обличчя – в чому її суть?
Ще пів століття тому, люди особливо не замислювалися  як очищати обличчя. Вмивалися  ввечері і вранці прохолодною водою, добре якщо було мило. Але часи змінюються – екологія вже зовсім не так, крім того їмо не зовсім здорову, повністю натуральну їжу і вода з під крана не та, що була раніше (без фільтрів пити її протипоказано), а повітря насичене домішками які викидують підприємства і автомобілі.

Всі хочуть виглядати якомога краще, і тому, дівчата стали застосовувати косметику, яку навіть  звичайним милом змити не так просто. Скраби не дають належного ефекту і можуть викликати подразнення через механічний вплив скрабингових часточок. Вчені роблять винаходи різних методів очищення обличчя. Один із самих нових методів, є чистка шкіри ультразвуком.

Чистка обличчя ультразвуком – дуже дієва процедура, варто  проводити її тільки на сертифікованому обладнанні

У чому відмінність ультразвуку від інших видів очищення шкіри?
Щоб повернути шкірі здоровий вигляд, з її поверхні потрібно видалити омертвілі клітини, а також всі можливі забруднення. Для чищення шкіри існують безліч засобів і апаратів:

– різні скраби;
– механічна чистка шкіри;
– вакуумна чистка обличчя;
– хімічний пілінг;
– ультразвуковий пілінг.

Всі ці методи переслідують одну мету – омолодження шкіри, видалення забруднень з неї, надаючи шкірі блиск, гладкість і бархатистість, але при цьому всі ці методи по-різному впливають на шкіру. Більшість методів очищення шкіри має ряд побічних ефектів, а також дуже сильні больові відчуття.  Метод ультразвукового чищення  обличчя у Лазердей у Львові таких побічних ефектів не має.
Ультразвуковий скрабер являє собою пристрій який генерує звукові хвилі високої частоти. На наш слух ультразвук не впливає, а  шкіра сприятливо сприймає дію цих високочастотних хвиль.

Процедура ультразвукової чистки шкіри не викликає ніякого дискомфорту і больових відчуттів.
Проведення процедури
Ультразвук – це найсучасніший спосіб очищення шкіри обличчя. Ультразвук впливає хвилями високої частоти, проникаючи в її глибокі шари, тим самим ніби вибиваючи з її пор залишки косметики, сальні пробки, пил і відмерлі клітини, в результаті цього пори на шкірі очищуються, дихання шкіри поліпшується і вона стає молодшою.

Однак, ультразвук не тільки очищує шкіру від всіляких забруднень, він так діє, як мікромасаж на середніх і глибоких шарах шкіри, м’яко розігріває їх, що сприяє поліпшенню кровообігу  і лимфодренажу. Під час процедури ультразвукового пілінгу у салоні Lazerday у Львові косметолог наносить на обличчя свіжий гель алоє вера, а ультразвук доставляє лікувальні властивості гелю в глиб шкіри.

Під час процедури, в залежності від стану і типу шкіри, віку клієнта, застосовуються різні режими роботи ультразвукового апарату, а також різна косметика.

У середньому процедура ультразвукової чистки займає приблизно 15-20 хвилин. В результаті процедури зникає тьмяний вигляд шкіри, вона стає сяючою, гладенькою, м’якою, добре зволоженою. На обличчі зникають дрібні поверхневі зморшки, розширені забиті пори очищаються і звужуються.
Так як ультразвук сприятливо впливає як на зрілу шкіру так і на молоду, то обмежень до ультразвукової чищення за віком немає. В молодому віці, ультразвук допомагає боротися в першу чергу з сальною закупоркою  пор (комедонами).

У зрілому ж віці, ультразвукова чистка сприяє видаленню відмерлих клітин шкіри, стимулює вироблення еластину і колагену в середніх шарах дерми, що дозволяє відстрочити поява вікових зморшок.
Ультразвукову чистки варто проводити при таких проблемах шкіри:
– тьмяна, в’яла  шкіра;
– розширені пори;
– глибокі сальні пробки;
– чорні точки (поверхневі комедони).

Фонофорез

Фонофорез

Фонофорез  – введення активних лікарських і косметичних засобів в поверхневі шари шкіри за допомогою ультразвукової хвилі. Під впливом ультразвуку молекули речовини через пори шкіри проникають в поверхневі шари. При цьому шкірні покриви залишаються неушкодженими, процедура безболісна, приємна, здійснює мягкий вплив на шкіру .Може з успіхом застосовуватися у пацієнтів, які не переносять болісні сеанси мезотерапії, електропорації або мають до неї медичні протипокази.

Рідкісними протипоказаннями до фонофорезу є різні захворювання шкіри, в тому числі онкологічні, невралгія і параліч лицьового нерва, і стан після операцій на обличчі.

У салоні Лазердей у Львові ми пропонуємо безкоштовну консультацію косметолога і процедуру фонофорезу для лікування:

 • камедонів,
 • гіперактивності сальних залоз,
 • сухої шкіри з віковими змінами
 • зморшок
 • акне
 • себорегуляції

У Lazerday у м. Львові процедура фонофорезу проводиться з використанням гелю для фонофорезу з колагеном і коктелю з :

 • свіжого гелю алоє вера – для зволоження шкіри;
 • сироватки гіалуронової кислоти – для розграджування зморшок, підтяжки;
 • комплексу мікроелементів : цинк, мідь, залізо;
 • косметики Derma Series
 • Гелю з гіалуроновою кислотою, екстрактом гамамеліса, фукуса, препарату сірки

Ось такого результату можна досягнути за 10 процедур і при дотримані порад косметолога  щодо способу харчування і правильного щоденного догляду

До і після, ультразвукова терапія

Перевагою фонофорезу є вплив введеного косметичного засобу, який триває протягом декількох днів після процедури.  Тривалість процедури фонофорезу від 10 до 30 хвилин. Курс включає 12 – 15 процедур з періодичністю 2 – 3 рази на тиждень. Хороший ефект досягається після 6 процедур, стійкий – після 15. Курс фонофорезу рекомендується повторювати через 6 – 8 місяців.

Перед процедурою фонофорезу на очищену шкіру наноситься спеціальний гель або лікувальний косметичний препарат(коктель). Ультразвуковим електродом косметолог робить легкі руху по шкірі. Змінюючи потужність ультразвукової хвилі, можна отримати вплив різної глибини. Суб’єктивно на шкірі відчувається приємна вібрація, тепло.

Застосування процедури може вирішити проблему жирної шкіри і шкіри, ураженої висипом вугрів завдяки таким ефектам фонофорезу: протизапальному, помякшувальному,   розсмоктування рубців і ущільнень. Це відбуваеться завдяки тому, що ультразвук стимулює синтез білка усередині клітин і відновлює пошкоджені тканини. Також фонофорез змінює рН тканин, знижує місцеве запалення шкіри. Вже після декількох процедур помітно зменшується жирність шкіри, звужуються пори на обличчі.

Фонофорез є оптимальною процедурою для дуже сухої і чутливої шкіри обличчя, а також при гіперчутливості до хімічного або механічного впливу. Ультразвуковий фонофорез застосовується для шкіри будь-якого типу і для будь-яких вікових категорій, міняються лише режими роботи ультразвукового апарату. Фонофорез може бути окремою процедурою експрес – догляду, якщо терміново потрібно одразу краще виглядати, особливо при поєднанні з мікродермабразією, вакуумним масажем обличчя. Верхній шар епідермісу під час процедури оновлюється, і шкіра стає пружнішою, м’якшою, свіжішою і молодшою.

Ультразвуковий фонофорез в косметології показаний при целюліті, порушеннях жирового обміну, лікуванні рубців і розтяжок з введенням спеціальних препаратів, порушеннях кровообігу і лімфовідтоку. Фонофорез забезпечує прогрівання, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон. Ультразвукові хвилі при фонофорезі руйнують фіброзний каркас, що оточує целюлітні клітини, в результаті чого жирові відкладення зменшуються, а еластичність шкіри підвищується. Для фонофорезу застосовують препарати, які під впливом ультразвуку прискорюють процес руйнування фіброзного каркаса при целюліті, і виведення з клітини продуктів розпаду. Курс фонофорез для лікування целюліту складається, як правило, з 8-12 процедур, які проводяться щодня. Перерва між курсами повинна бути  3 – 5 місяців .

При фонофорезі здійснюється вплив на тканину механічними коливаннями з частотою понад 16 кГц. Вони надають на клітини своєрідний мікромасаж, проникаючи на глибину до 4-6 см. Під впливом фонофорезу відбувається активація клітинного обміну, лімфодренаж і покращення кровообігу. Ультразвук прискорює процеси регенерації, зменшуються набряки, має протизапальну, знеболюючу дію, підвищує адсорбаційні властивості шкіри, тому введення в тканини лікарських речовин – фонофорез – дозволяє їм інтенсивніше впливати на шкіру.

Мікродермабразія

Мікродермабразія

Мікродермабразія – це  один із найсучасніших методів шліфування шкіри за допомогою апарату з насадкою алмазного напилення.

Після процедури мікродермабразії шкіра стає чутливішою до впливу косметичних засобів, тому в залежності від вашої проблеми у салоні Лазердей у Львові ми пропонуємо  маску (фонофорез) для лікування:

 • камедонів,
 • гіперактивності сальних залоз,
 • зволожуючу,
 • омолоджуючу з гіалуновою кислотою і колагеном,
 • відбілюючу з арбутином і Brightenyl® и Synovea®HR
 • лікування акне
 • себорегулюючу

При проведенні вищезгаданих процедур використовується косметика відомого європейського бренда Derma Series, косметичні засоби якого виробляються тільки в Франції, Німеччині, Швейцарії. Також використовуєть свіжий гель алоє-вера, комплекс мінералів цинк, мідь срібло.

Дану процедуру можна проводити людям з різними типами шкіри, в тому із чутливою шкірю.

Мікродермабразія позбавляє шкіру від відмерлого епідермісу, який  дає змогу шкірі насичуватись киснем і покращує проникливість поживним речовинам (креми, сироватки, маски), стимулює виділення колагену, еластину, що запускає омолоджуючий механізм шкіри.

Показання при яких потрібно робити мікродермабразію:

 • Розширені пори;
 • Дрібні зморшки;
 • Рубці на обличчі (після вугрів, операцій);
 • Вікові зміни шкіри обличчя;
 • В’яла шкіра
 • Розтяжки;
 • Пігментація;
 • Вугрі, міліуми;
 • Себорея;

Позитивні результати помітні вже після проведення першої процедури! А саме:

 • При жирному типі шкіри звужуються пори та зменшується їх кількість, нормалізується серборегуляція.
 • При шкірі з розтяжками і рубцями:  зменшуються у розмірі, покращується колір шкіри,шкіра стає однотонною.
 • При зрілій шкірі покращується колір та зменшуються дрібні зморшки, шкіра стає пружною та еластичною.
 • При шкірі з пігментацією: шкіра стає світлішою і пігментація стає майже непомітною та ін.

Процедура рекомендована, як для чоловіків, так і для жінок різного віку, які мають схожі проблеми від 12 і до 65 років.

Лікувальний комплекс догляду за проблемною шкірою

Лікування проблемної шкіри, косметолог Львів

Позбутися лущення, чорних, забитих пор, вугрів, прищів, почервоніння, запалення можливо пройшовши курс з 8-10 лікувальних процедур апаратної косметології.

Дана процедура дозволить вирішити  проблему надмірної секреції сальних залоз завдяки себорегулюючій сироватці, мікродермабразії, очищенню за допомогою АНА пілінгу, через делікатне відлущування ороговілих клітин, протизапальний ефект, який сприятиме швидкому оновленню шкіри.

АНА пілінг містить:

 • Гліколеву кислоту, екстраговану з цукрової тростини, завдяки низькій молекулярній масі вона здатна проникати в усі слої епідерміса і має багатофункціональну дію: відлущуючу, омолоджуючу, зволожуючуі протизапальну.
 • Біотехнологічний ензим – Keratoline ™ – продукт бродіння бацили субтіліс. Завдяки руйнування білкових зв’язків, він сприяє ослабленню зчеплення поверхневих клітин рогового шару і полегшує відлущування рогових лусочок.
 • Екстракт малини – сприяє підтримці зволоженості, еластичності і пружності шкіри. Багатий жирнокислотний склад відновлює ліпідний бар’єр епідермісу, пом’якшує шкіру і перешкоджає зайвій втраті вологи

Після пілінгу і мікродермабразії шкіра стає більш чутливішою для проникнення речовин, які на неї наносяться, тому для лікування лущення, чорних цяток, вугрів застосовується себорегулююча сироватка, яка має:

– антибактеріальний і протизапальний ефект

– здійснює активну регенерацію пошкоджених ділянок шкіри і попереджує появі рубців

– здійснює нормалізацію діяльності сальних залоз

Активна сироватка з потужним терапевтичним ефектом, призначена для догляду за шкірою, схильної до жирності і появи локальних запалень. Впливає на всі аспекти проблемної шкіри: відновлює гормональний баланс шкіри, перешкоджає поширення запальної реакції, регулює кількість і якість виділяється сального секрету і включає такі компоненти:

 1. Sebaryl® – біотехнологічний комплекс, насичений амінокислотами, сірководневими пептидами, вітамінами групи В, надає потужний себорегулюючу дію на діяльність сальних залоз. Виділення сального секрету регулюється завдяки блокуванню активності ферменту, що активізує вироблення тестостерону.
 2. Цинк РСА – багатофункціональний природний компонент, який діє в трьох напрямках: знижує рівень утворення шкірного сала.
 3. Propionibacteriumacnes, а також перешкоджає руйнуванню матриксного колагену і утворення зморшок.
 4. Teca – CentellaAsiaticaPure® – висококонцентрований комплекс, що стимулює метаболізм сполучної тканини і вироблення колагену, що прискорює процес відновлення пошкоджених ділянок шкіри. Екстракт центели в косметиці нормалізує водно-сольовий обмін в клітинах шкіри, сприяє утриманню вологи, позбавляє від набряків. Попереджує утворення рубців при вугровій висипці, сприяє розгладженню келоїдних рубців і шрамів, ефективно бореться з целюлітом і розтяжками. Екстракт центели пом’якшує ознаки запалення при екземі, псоріазі, інших шкірних захворюваннях, ефективно бореться проти багатьох бактерій, оскільки здатний розчиняти їх захисну оболонку. Прискорює загоєння опіків, ран, подряпин, шкірних виразок. Зміцнює стінки кровоносних судин, позбавляє від куперозу,

Етапи процедури:

 1. Демакіяж;
 2. АНА пілінг;
 3. Мікродермабразія
 4. Ультразвукова чистка;
 5. Фонофорез з коктелем: свіжий гель алоєвера,  гіалуронова кислота, комплекс мікроелементів цинк, мідь, срібло;  себорегулююча, нормалізуююча діяльність сальних залоз сироватка
 6. Нанесення спеціального крему для завершення процедури

Комбінована чистка (ультразвукова і механічна)

Чистка обличчя, косметолог Львів

Показаннями для проведення комбінованої чистки є жирна шкіра із забитими порами, не запаленими  вугрями.

Найкращий результат очищення шкіри можна отримати при поєднанні ультразвукової і механічної чистки в салоні Лазердей у Львові. Майстер визначає тривалість і кількість процедур, необхідних для безболісного і швидкого усунення наявних у клієнтки косметологічних дефектів.

Комплексний вплив мінімізує неприємні відчуття і стрес для організму і шкіри після процедури, дозволяє усунути дрібні зморшки і домогтися очікуваного клієнтом ефекту

Перед початком комбінованої чистки шкіру  готують наносячи залежно від показань або АНА пілінг ( гліколева кислота, біотехнологічний ензим Кератолін, екстракт малини) або крем холодної гідратації , який готує шкіру до професійного етапу очищення. Надає пом’якшувальну і зволожуючу дію, розпушує епідерміс і розширює пори. Це дозволяє виконати процедуру механічного очищення шкіри максимально комфортно і швидко. Завдяки збалансованому рослинному комплексу, що входить до складу засобу(мочевина, олія лляна і насіння соняшника, екстракт розмарину, бісаболол) , запускаються необхідні відновлювальні процеси в шкірі, що посилюються згодом активним етапом процедур. Пори відкриваються і чистку можна зробити на глибокому рівні.

Наступним етапом є мікродермабразія, за допомогою якої відбувається очищення і шліфування шкіри – це м’який і безболісний спосіб позбутися від «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію.

Проведення процедури ультразвукової чистки, дія якої заснована на використанні звукових хвиль високої частоти, яка вже давно використовується для чищення ювелірних виробів і тендітних лабораторних інструментів. Наліт і бруд, які неможливо побачити неозброєним оком, після 20-хвилинної ультразвукового чищення відпадають у вигляді пластівців. Це відбувається тому, що ультразвук дістає бруд навіть з самих найменших щілин. Застосовуючи цей принцип в догляді за шкірою, косметологи виявили, що за допомогою ультразвукового устаткування можна ефективно очищати і полірувати ніжну, з  віковим змінам, почервонілу і чутливу шкіру.

Механічне видалення небажаних елементів. Для механічного видалення сальних пробок та інших небажаних елементів незапального характеру косметолог використовує спеціальні лопатки, голки, пінцети працюючи в стерильних рукавичках.

Після очищення наносять зволожуючі, протизапальні, закриваючі пори і зволожуючі засоби.

Відомо, що чистка обличчя позитивно впливає на шкіру, проте ця процедура має ряд протипоказань, серед яких:

 • інфекційно-запальні захворювання шкіри, такі як стрептодермія,
 • герпетична інфекція
 • різноманітні алергічні захворювання.

Жінкам не варто робити чистку у критичні дні, адже в цей період збільшується чутливість шкіри і погіршується її живлення.

Комплекс очищення  і зволоження

Ліфтинг обличчя

 Шкіра потребує регулярного, а головне — правильного зволоження. Нестача вологи може бути причиною появи ранніх зморшок й інших проблем. Процедури, спрямовані на відновлення втраченої вологи, найкраще починати робити вже після 25 років, використовуючи при цьому засоби, які відповідають віку й типу шкіри.

Зволожуючі процедури фонофорезу які проводяться після пілінгу і мікродермабразії направлені на інтенсивне живлення епідермісу,  для цієї процедури застосовують свіжий гель алоє вера і засоби косметики  Derma Series: пілінги, сироватки для зволоження, відновлення, живлення шкіри.

За допомогою апаратної методики іонофорезу здійснюється глибоке введення в шкіру поживних речовин ультразвуковим методом, здійснюється мікромасаж шкіри обличчя та лімфодренаж. Ультразвукова дія на шкіру обличчя стимулює гідратацію (зволоження) епідермісу, активує синтез в дермі власних колагенових волокон, здійснює стимуляцію нервових закінчень, посилює роботу мікроциркуляторного русла.

До складу зволожуючих кремів входять компоненти, за будовою схожі на клітини нашої шкіри, тому використання крему допомагає клітинам шкіри швидше відновлювати вологу, створювати на поверхні шкіри мікроплівку, яка утримуватиме вологу всередині.

Старіння шкіри — індивідуальний процес, який, в першу чергу, залежить від генетичної схильності. Надмірна сонячна радіація погіршує стан шкіри і провокує передчасне старіння, тому одні люди привабливо виглядають і в 40, а в інших виражені проблеми з’являються уже в 30 років. Найперше старіти починає шкіра обличчя. Щоб цього уникнути, її необхідно насичувати поживними речовинами.

Омолоджуючі процедури у салоні Лазердей у Львові проводять із використанням косметичних засобів, які підвищують тонус, стимулюють регенеративні властивості, вироблення колагену, еластину, покращують зовнішній вигляд, посилюють обмінні процеси шкіри. Сюди належить очищення, тонізація, пілінг, маски.

Професійна косметика  орієнтована на стимулювання внутрішніх резервів шкіри. До складу препаратів входять активні натуральні концентрати, розроблені із застосуванням сучасних нанотехнологій. Ця косметика створена з урахуванням типу шкіри і спрямована на відновленні й активацію природної клітинної функціональності шкірного покриву, допомагає організму відновити природне вироблення колагену, має чудовий омолоджуючий ефект.

Для отримання вираженого ефекту зволожуючі процедури потрібно проводити систематично. Рекомендований курс — 7-10 процедур із періодичністю один раз на тиждень.

Повторювати курс можна два або три рази на рік. Протипоказань немає. Залежно від типу шкіри, для кожного клієнта добирається індивідуальний курс: з вищим або нижчим ступенем інтенсивності.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж

Як з ‘являється целюліт

Жирові клітини (адипоцити) мають властивість збільшуватися в об’ємі багаторазово. Кількість цих клітин в будь-якому організмі закладено генетично. Якщо організм не схильний накопичувати жир, ці клітини залишаються в спокійному стані, мають мінімальний обсяг.

Якщо організм (при посиленому харчуванні або в результаті гормональної перебудови) вирішує, що пора  «зробити запаси», він ці «запаси» відкладає в спеціальні жирові клітини. Тоді кожна жирова клітина, що знаходиться там, запасає всередині себе поживні речовини, збільшуючись в об’ємі. Спочатку шкіра починає виглядати навіть краще: стає натягнутою, гладкою, красивою. Якщо процес не зупиняється, жирові клітини набухають, починають випирати некрасивими горбиками, збиваються у вузлики. Шкіра стає горбистою, пухкою, від колишньої краси не залишається і сліду. Щоб повернути шкірним покривам гарний вигляд, треба ці горбки розбити. З цим прекрасно справляється вакуумний масаж від целюліту.

Масаж неможна проводити при:

 • алергічних реакціях;
 • туберкульозі в гострій стадії;
 • серцевій і легеневій недостатності;
 • будь-яких кровотечах;
 • високій температурі;
 • шкірних, інфекційних захворюваннях;
 • судомах;

Як вакуум бореться з целюлітом

З наукової точки зору вакуум – це середовище, де тиск повітря набагато нижче атмосферного. Якщо зовнішній  тиск стає набагато меншим (в умовах вакууму), внутрішньоклітинний тиск  розриває клітку з середини (як перекачаний м’яч або повітряну кульку). Це саме той ефект, якого домагаються при проведенні антицелюлітного апаратного масажу. Після курсу такої антицелюлітної терапії підшкірні горбки і вузлики зникають, шкіра розгладжується, «цитрусовий ефект» зникає.

У салоні Лазердей у Львові проводиться лікувальний, антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж апаратом Nova 606 з використанням антицелюлітної сироватки – це найбільш ефективна методика вакуумного лімфодренажу за рахунок принципово нового впливу на шкіру та клітковину. Роликові насадки значно зменшують силу тертя, максимально впливають на дерму та підшкірну жирову клітковину.

Для вакуумної терапії, масажу та лімфодренажу застосовують апарат Nova 606, що відмінно зарекомендував себе в професійному середовищі масажистів, косметологів та фахівців з корекції фігури.

Вакуумно-роликовий масаж має ліфтинговий, відновлюючий, протизапальний, антицелюлітний ефект і впливає на:

 • посилення обмінних процесів;
 • покращення циркуляції крові та міжклітинної рідини в тканинах;
 • сприяє відтоку лімфи і забезпечує краще постачання тканин киснем;
 • здійснює позитивний вплив на роботу сальних і потових залоз;
 • сприяє розсмоктуванню спайок;

Переваги вакуумної антицелюлітной терапії

При спробі скинути зайву вагу жир спочатку сходить не з проблемних зон, а з інших ділянок, де його не так і багато: це шия, обличчя і груди. В результаті шкіра на обличчі обвисає, шия стає в’ялою, груди помітно зменшуються. Замість очікуваної краси виходить зворотній ефект. Жирові відкладення  на животі, сідницях і стегнах худнуть пізніше.  Вчені пояснюють це тим, що жирова тканина грудей, обличчя та шиї пронизана бета-рецепторами, які легше віддають жирові надлишки. А в адипоцитах (жирових клітинах) проблемних зон переважають не бетта, а альфа  2 рецептори, які пізніше віддають жирові запаси.

Саме тому для боротьби з целюлітом варто використовувати  вакуум: жир буде зменшуватись в ділянках  направлено, тобто конкретно з проблемних зон, а обличчя і шия залишаться красивими.