Комбінована чистка: ультразвукова і механічна

Ультразвукова чистка обличчя

 Мікродермабразія, ультразвукова, механічна чистка обличчя

Показаннями для проведення комбінованої чистки є жирна шкіра із забитими порами, комедонами.

Найкращим варіантом є поєднання двох видів чистки : апаратної ( мікродермабразії/ультразвукової) та механчної. Для максимального ефекту рекомендовано робити курс процедур (3-5) з інтервалом 2-3 тижні.

Комплексний вплив мінімізує неприємні відчуття і травматизацію шкіри після процедури, дозволяє усунути дрібні зморшки, звузити пори, очистити шкіру від зроговілого епідермісу і домогтися очікуваного клієнтом ефекту.

Перед початком комбінованої чистки шкіру готують, наносячи залежно від показань або АНА-пілінг, або крем холодної гідратації, який готує шкіру до професійного етапу очищення – надає пом’якшувальну і зволожуючу дію, розпушує епідерміс і розширює пори. Це дозволяє виконати процедуру механічного очищення шкіри максимально комфортно і швидко. Завдяки збалансованому рослинному комплексу, що входить до складу засобу(сечовина, олія лляна і насіння соняшника, екстракт розмарину, бісаболол) , запускаються необхідні відновлювальні процеси в шкірі, що посилюються згодом активним етапом процедур. Пори відкриваються і чистку можна зробити на глибокому рівні.

Наступним етапом є мікродермабразія, за допомогою якої відбувається очищення і шліфування шкіри – це м’який і безболісний спосіб позбутися від «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію.

Проведення процедури ультразвукової чистки, дія якої заснована на використанні ултразвукових хвиль високої частоти, яка вже давно використовується для чищення ювелірних виробів і тендітних лабораторних інструментів. Наліт і бруд, які неможливо побачити неозброєним оком, після 20-хвилинної ультразвукового чищення відпадають у вигляді пластівців. Це відбувається тому, що ультразвук дістає бруд навіть з найменших щілин. Застосовуючи цей принцип в догляді за шкірою, косметологи виявили, що за допомогою ультразвукового устаткування можна ефективно очищати і полірувати ніжну, з  віковими змінами, почервонілу(схильну до куперозу) і чутливу шкіру.

Для механічного видалення сальних пробок та інших небажаних елементів не запального характеру косметолог використовує спеціальні лопатки, голки, пінцети працюючи в стерильних рукавичках.

Після очищення наносять зволожуючі, протизапальні, закриваючі пори засоби.

Відомо, що чистка обличчя позитивно впливає на шкіру, проте ця процедура має ряд протипоказань, серед яких:

  • інфекційно-запальні захворювання шкіри, такі як стрептодермія,
  • герпетична інфекція
  • різноманітні алергічні захворювання.

Жінкам не варто робити чистку у критичні дні, адже в цей період збільшується чутливість шкіри і погіршується її живлення.

Ціни, акції на апаратну косметологію, лазерне, елос омолодження у Львові

Ціни на апаратну косметологію, лазерне омолодження    при проведенні процедури використовується косметика Gigi і Janssen
ТривалістьПроцедура Вартість (без знижки)
40 хвМікродермабразія700 грн.
30 хвУльтразвукова чистка обличчя700 грн.
60 хвКомбінована чистка (в т.ч. ультразвукова або механічна)900 грн.
Ціни на лікування акне елос лазером у Львові
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
30 хвЛікування акне обличчя Елос лазером700 грн.
30 хвЛікування акне спини Елос лазером900 грн.
30 хвЛікування постакне обличчя Елос лазером700 грн.
40 хвЛікування постакне спини Елос лазером900 грн.
RF ліфтинг, ціни Львів
ТривалістьЗона Вартість (без знижки)
50хвОбличчя повністю600 грн.
35хвДекольте500 грн.
20хвШия300 грн.
20хвПідборіддя / скули / щоки450 грн.
90хвОбличчя + шия + декольте1300 грн.
60хвОбличчя + шия900 грн.
45хвШия + декольте800 грн.